Autor Zpráva
petraq
Profil
ahoj,

mohli byste poradit, jestli je možné využít blueboard službu počítání stažení souboru k počítání kliknutí na odkaz?

pokud ne, jak to udelat, kdyz muj hosting nepodporuje php, takze to pravdepodobne potrebuju pocitat externe?

a co kdyz nechci, aby se to pocitadlo zobrazovalo na strance?

diky
Petra
Railbot
Profil
mohli byste poradit, jestli je možné využít blueboard službu počítání stažení souboru k počítání kliknutí na odkaz?
Zaregistruj se a nějaký návod pro blbé už tam snad bude.

pokud ne, jak to udelat, kdyz muj hosting nepodporuje php, takze to pravdepodobne potrebuju pocitat externe?
Jít hostovat jinam. V dnešní době něco bez pdopory php? Šmarja...

a co kdyz nechci, aby se to pocitadlo zobrazovalo na strance?
Tak si ho skryješ, třeba stylama.
petraq
Profil
Zaregistruj se a nějaký návod pro blbé už tam snad bude.

znas vubec blueboard? neni tam "pocitani kliknuti odkazu", ale "pocitani stazeni souboru". otazka znela, jestli to jde vyuzit timto zpusobem. regnuta tam sem, info o tom sem nenasla, proto se ptam tady. kdyz to nevis, proc odpovidas???
Railbot
Profil
petraq
Odpovídám, tedy jsem. Alepoň na třetí a druhou část jsem odpověděl správně. Máš děkovat, ne nedávat. Hubatým neradíme.

Lepší než blueboard by byl nějaký script z netu. Znáš Google?
ah01
Profil
petraq
Ano je to možné. Jako URL souboru ke stažení prostě uvedeš URL odkazu.

Skript pro výpis počtu kliknutí na stránce, kde je „počítací“ odkaz, vůbec být nemusí.

Railbot
Alepoň na třetí a druhou část jsem odpověděl správně.
Na změnu hostingu se nikdo neptal a skrývat pomocí css něco, co na stránce vůbec být nemusí, je trochu zbytečné, ne? Řekl bych, že dokazovat svojí existenci pouhým odpovídáním není to pravé. Měl bys změnit krédo na „Odpovídám správně, tedy jsem.“.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0