Autor Zpráva
Tomáš Šiška
Profil *
Dobrý den...
Mám takový menší technický dotaz.
Vytvořil jsem si stránky s office publisher 2003...tam jsem podle návodu co jsem sehnal na webu kliknul na ''publikovat na webu''...tím jsem vytvořil index.htm a ostatní indexové soubory...poté jsem je nahrál na stránky pomocí Total comanderu...ale...když jsem si chtěl prohlédnout co jsem spáchal tak mi naběhla pouze hlavní stránka...když kliknu na jakýkoliv odkaz na další stránku tak mi tam skočí že jsou index_soubory buď přesunuty nebo smazány...ikdyž jsem je nesmazal ani nepřesunul...Nevím kde jsem udělal chybu...Poraďte mi prosím....
Mistr
Tomáš Šiška
Jaká je adresa té chybující stránky?
machu
>D jn to bz pomohlo
Tomáš Šiška
Profil *
www.volejbal-zlh.euweb.cz

jo a předem díky za rady....
Davex
Program Publisher asi nebude ten pravý pro tvorbu webových stránek. Používej nějaký jiný editor, třeba Frontpage.
Měsíček
To je až k pláči jakej odpad dokáže ze sebe MS Publisher vyexportovat :(
Tomáš Šiška
Profil *
hm... jo sorry za tu adresu...
Takže mám zkusit ten Frontpage nebo to mám zkusit ještě nějak jinak?
Mistr
Tomáš Šiška
Takže mám zkusit ten Frontpage nebo to mám zkusit ještě nějak jinak?
Spíš je, myslím, rozhodující fakt, jak moc se chceš tvorbě webu věnovat. Pokud chceš vytvořit jen tuto stránku, pak je možná lepší někoho kontaktovat. Zde na fóru najdeš řadu nabídek na vytvoření webových stránek. Někteří Ti je vytvoří za úplatu, jiní bezplatně (jako svoji referenční zakázku). Pokud se však chceš tvorbě webu věnovat podrobněji a dlouhodoběji, pak Ti doporučím webové stránky, které jsou (bez přehánění) snad doslova biblí tvůrců webových stránek: Jak psát web.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: