Autor Zpráva
terinka
Profil
Zdravim!
Mam stranky napsane v Notepadu, uz je mam na serveru, ale nasla jsem tam nejake chyby v kodu, jak to muzu upravit?
Asi ******* otazka, ale uz nad tim travim 2 dny:(
Měsíček
Profil
Normálně u sebe na počítači zase v Notepadu a pak je na serveru přepiš.
terinka
Profil
jak se prepisuje na serveru?prosim pekne?
kletely
Profil
opraviš ten súbor a opäť daš na server cez FTP
Mistr
Profil
terinka
jak se prepisuje na serveru?
Tím, že je na server znovu nahraješ.
Měsíček
Profil
Tím, že tu stránku nahraješ na server znovu :) tím ji přepíšeš ta stará zmizí a přepíše ji tou novou, která bude mít stejný název.
Matty
Profil
terinka
Můžeš zkusit www.net2ftp.com .
machu
Profil
ty tvoje stránky co jsi napsala v notepadu tak jsis je uložila někde do PC do nějake složky tak jdi do te složky otevři jsi tu tvoji praci v notepadu jako klikni na to pravým otevřít program v notepadu. Stránky se ti otevřu ty jsi upravýš co chceš uložíš si je a potom to znova na kopčíš na server tak jak jsi to udělala poprve a server ti nahodi rameček s nějakym textem a ty tam das ...něco..... all to znamena že chceš stávajíci soubory, které jsou uloženy na servru přepsat a pak když to potvdíš tak se ti na server nakopčí nové soubory s tvýma opravama. :D doufám že jsem ti to dostatečně vysvětlil toto mosí pochopit i Lister
terinka
Profil
Diky vsem, ptam se jak tele, protoze jsem je v notepadu upravila na server prea Totalcom. nahrala a vysledek zadny:(
terinka
Profil
Prosim jeste o pomoc!!!
opravdu to nefunguje, ma to treba chvili trvat nebo to ma naskocit hned?
mam na strance:www.beedeecomputers.co.uk chybu v prices, zapomnela jsem u" &pound" napsat ";" a mozilla to ukazuje s tou chybou...
Měsíček
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/publikovani.html

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0