Autor Zpráva
Trikx
Profil
Ahoj, neznáte nějaké stránky, kde se dá "naučit" webdesign? Webdesign by mě zajímal, ale vůbec nevím jak jej dělat. Poradíte?
Díky
Zdeněk Košťál
Profil
www.jakpsatweb.cz
Lexter
Profil
Trikx
jakpsatweb.cz, interval.cz, wellstyled.cz, psdtuts.cz, pixel2life.cz, google.cz a další hromada odkazů. Až to za pár let přečteš, pak to možná budeš umět.

Na tohle ti nikdo odpověď nedá. Na internetu je spousta zdrojů.
vertigo4
Profil
Trikx
přečíst základy a trénovat, zkoušet a zkoušet....
Měsíček
Profil
"Až to za pár let přečteš"

Myslel jsi pár měsíců, doufám.
Nadan
Profil
Trikx
To je blbá otázka... Když v adrese této diskuze odebereš "diskuze.", tak ti zbyde jedna dobrá adresa. Než zajdeš na tuto diskuzi, měl by sis tam nejdříve něco přečíst...
Měsíček
Profil
Mám takový dojem, že mu nejde o kodéřinu jako spíše o design jako grafiku .. mám pravdu Trikxi?
Nadan
Profil
Měsíček
Aha, tak v tom případě otázku chápu.
Trikx
Hledal jsi už na Googleu třeba "tutoriál webdesign", nebo tak něco?
Lexter
Profil
Měsíček
Když myslíš.
shell
Profil *
doporučuju se podívat na ---TUDLE--- stránku, než se příště na něco budeš ptát :-)
Dero
Profil
Trikx: Tvoř, buď soutěživý, konfrontuj své výtvory s ostatními a především - nikdy si nemysli, že už to umíš.

Teorie pomáhá, pokud se k ní dostáváš přirozeně, jak rosteš v oboru. Rozhodně je k ničemu se nadrtit stovky stránek a tutoriálů o webdesignu. Tím nikdy nezískáš potřebnou zkušenost.
vertigo4
Profil
shell
tak tuhle radu lze aplikovat na 90% dotazů... myslím, že Trikx chtěl slyšet i naše doporučení atd...
Ghosting
Profil
Já jsem se nejlíp web naučil na http://tvorba-webu.zdarek.com/ .(základy) Dobré je si tam stáhnou nějakou šablonku a študovat a študovat.
Pokud budeš mít něco naštudovaného tak postupovat na www.jpw.cz, rozšítiř si znalosti (x)html a naučit se php, (základy include) a pak už to bude hračka, takhle jsem se učil web já.
Měsíček
Profil
(X)HTML => Jakpsátweb -> Specifikace -> rady a problémy na diskusích -> Praxe a zase jen praxe
CSS => Jakpsátweb -> Knížka -> Specifikace -> Praxe a zase jen Praxe
PHP => Knížka -> Dokumentace -> Praxe
MySQL => Knížka -> Dokumentace -> Různé tutoriály -> Praxe
Javascript => Jakpsátweb -> Specifikace -> Knížka -> Praxe
Grafika => Fantazie -> PS tutoriály -> Praxe -> Knížka
atd ..
Trikx
Profil
Měsíček
Mám takový dojem, že mu nejde o kodéřinu jako spíše o design jako grafiku .. mám pravdu Trikxi?
Ano máš pravdu.
Lexter
Profil
Trikx
Ono se docela osvědčuje studovat nejen tutoriály, ale najít si i někoho zkušeného a od něj se učit.
Trikx
Profil
Lexter
A ty byjsi nebyl ochoten mi trochu pomoct? Zatím ty základy :-)
Lexter
Profil
Trikx
A kdo ti řekl, že grafickou podobu zvládám? :D. ICQ ale v profilu mám.
Trikx
Profil
Tak četl jsem tvůj profil a že máš jako zájmy grafiku. :-)
Jako, že ti můžu napsat?
Lexter
Profil
Jako, že ti můžu napsat?
No když ICQ ukazuju veřejně...

Tak četl jsem tvůj profil a že máš jako zájmy grafiku. :-)
To přece nic neznamená :).
Trikx
Profil
No, ale mohl by jsi tomu rozumět(to je můj názor) a navíc jsi jediný který tady napsal, že se osvědčuje najít si i někoho zkušeného a od něj se učit.
Dranel
Profil
Trikx
Prostě mu napiš a uvidíš :)
Trikx
Profil
Dranel
Už si píšeme.
Adamspage
Profil *
Lexter
Já bych se taky chtěl naučit základy webdesignu (grafiky). Mohl bych ti napsat??
Chamurappi
Profil
Reaguji na Adamspage:
Můžeš mu napsat. Pak tady nezapomeň zmínit, jestli si už píšete. (Pokud tu nebude zamčeno.)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0