Autor Zpráva
jefitto44
Profil
Chcel by som vedieť, ako sa s tým pracuje. Treba to stiahnúť na C:\, nainštalovať, alebo stačí skopirovať iab nejaký kód? Prosím o link na stiahnutie zdarma
Nadan
Profil
jefitto44
http://phpbb.cz
Tam si to stáhni a najdi si manuál...
Taps
Profil
phpbb je tuším free, můžeš to otestovat na localhostu podmínkou je však nainstalvoané php, mysql, apache, a rovněž správně nastavený konfigurační soubor
kamilz
Profil
Ted si instaluji PHP.BB forum a nechce mi to připojit k databázi, něco dělám blbě ale nevím co. Chce to databázový server:????, Název databáze: ???????

Mám hosting na webzadarma a nevím co dát.
Díky za rady
Měsíček
Profil
Databázový server .. mysql.wz.cz a název databáze je takový jaký jsis zvolil při aktivování mysql na svém účtu v administraci u WZ.
kamilz
Profil
Tak mi to napsalo něco o tabulkách. Nevíte něco čím to může být???


Objevila se velmi závažná a nevratná databázová chyba. Toto může být způsobeno tím, že daný uživatel nemá příslušná práva vytvářet tabulky – CREATE TABLES nebo vkládat – INSERT data, atd. Podrobné informace mohou být uvedeny níže. Nejdříve kontaktujte vašeho poskytovatele hostingu nebo fórum podpory phpBB pro další pomoc.

install_install.php [ 1167 ]

SQL : CREATE TABLE phpbb_attachments ( attach_id mediumint(8) UNSIGNED NOT NULL auto_increment, post_msg_id mediumint(8) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, topic_id mediumint(8) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, in_message tinyint(1) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, poster_id mediumint(8) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, is_orphan tinyint(1) UNSIGNED DEFAULT '1' NOT NULL, physical_filename varchar(255) DEFAULT '' NOT NULL, real_filename varchar(255) DEFAULT '' NOT NULL, download_count mediumint(8) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, attach_comment text NOT NULL, extension varchar(100) DEFAULT '' NOT NULL, mimetype varchar(100) DEFAULT '' NOT NULL, filesize int(20) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, filetime int(11) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, thumbnail tinyint(1) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, PRIMARY KEY (attach_id), KEY filetime (filetime), KEY post_msg_id (post_msg_id), KEY topic_id (topic_id), KEY poster_id (poster_id), KEY is_orphan (is_orphan) ) CHARACTER SET `utf8` COLLATE `utf8_bin`

Table 'phpbb_attachments' already exists
DJ Miky
Profil
Tabulky už existují a ty se to snažíš nainstalovat znovu… Nejlépe asi vyprázdni databázi pomocí phpMyAdminu (příp. zruš a znovu vytvoř v administraci WZ) a nainstaluj to znovu.
kamilz
Profil
Tak sem to nainstaloval, ale další problém, přejmenoval sem tu složku install jak to chtělo, ale nevím na jakejsoubor php zadat cestu aby mi to fakčilo na stránkách.
Díky za rady

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0