Autor Zpráva
machu
Profil
Ahoj ted jsem si dal na web ruzne druhy ranku ale mam problem rekneme ze mam na webu statistiky tzn. stránku na které budu mit počitadlo atd. udělal jsem to tak aby mi to nehyzdilo titulni stranku. Vadi to nějak i tomu počitadlu že to nebude umistene na titulni strance ? jako jestli to bude počítat pořád stejně nebo to musim mit na titulni strance ? diky
vertigo4
Profil
machu
? nepochopil jsem zcela, ale pokud chceš započítávat statistiky vztahující se na každou stránku, tak na každé musí být umístněné "počítadlo"
machu
Profil
jj dik to staci
Dranel
Profil
machu
Já to možná pochopil... mno když si do počítadla zadáš URL, na který má počítat, tak ho vlastně nemusíš mít nikde. Stačí jen sledovat na svém účtu statistiky. Ono počítadlo ti je jen vypisuje...
vertigo4
Profil
Dranel
tak ho vlastně nemusíš mít nikde
to není tak docela pravda...
Dranel
Profil
vertigo4
Jakto? Dám příklad:
Mám svý počítadlo, který zaznamenává přístupy a ukládá to do DB. A ty údaje z DB si můžu vypsat kdy chci a kde chci. Takže je třeba nemusím vypisovat nikde. Jen se občas mrknu do DB na číslo... takhle jsem to pochopil já, jestli se mýlím, oprav mne.
vertigo4
Profil
Dranel
jenže mám za to, že machu zde myslí počítadla typu toplist, navrcholu... ty musí mít umístněny na stránce (obrázky) i když třeba jen z rozměry 1x1 px, ale musí tam být, aby se mohl poslat požadavek na stáhnutí obrázku (počítadla) s určitými parametry... jinak je jasné, že poud si dělám statistiky sám, tak php kod vlastně nikdo ani nepozna.... natož aby nějak hyzdil stránku

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0