Autor Zpráva
TO.
Profil *
Prosím, poradí mi někdo, tak se dělá pozadí s plynulým přechodem z jedné barvy do druhé ( například šedá - bílá ) Konkrétně bych chtěl dosáhnout efektu, jako je na tomto webu http://www.poho.cz

Děkuji ... TO.
Petra
Profil
To se dělá v grafickém editoru, ta funkce se obvykle jmenuje barevný přechod a obvykle je na ní v panelu nástrojů ikonka, která vypadá přesně jako ten obrázek s přechodem :-)
TO.
Profil *
Díkes,

ale já to nechci jako obrázek. Jsem myslel, že to je přímé nastavení pozadí ( bakground ). Myslel jsem, že se to dělá nějak přes CSS nebo Javascript? Chtěl jsem vidět ten kód.

Jestli melu blbosti, tak se omlouvam. Tomuhle vůbec nerozumim. Umim pouze FP.

TO.
mylan
Profil
Ak si dáš zobraziť kód u poho, zstíš, že to je urobené pomocou malého obrázku, opakujuceho sa na pozadí... ( http://www.poho.cz/_images/gradient.jpg ). Vytvoríš si jednoducho v grafickom editore obrázok s potrebným prechodom a v css mu zadáš vlastnosť, aby sa opakoval po osi x... (poprípade y).
TO.
Profil *
Ahoj Milane,

děkuji za vysvětlení. V principu už to chápu, ale kde vezmu ten CSS kod, který mi to bude roztahovat. Já CSS opravdu neumim a nejsem schopný si ho napsat ..... nevíš kde bych našel " ukradl " přímo hotový kod s tim, že bych si akorát vyměnil " .gif "

TO.
mylan
Profil
v css nastav body túto vlastnosť:

body {background: #000 url('blabla/obrazok.gif') top left repeat-x;}


, pričom farbu zadáš akú chceš - resp. do akej to má prechádzať...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0