Autor Zpráva
Ghosting
Profil
Zdravím, nyní zkouším mod_rewrite ale problém je v adresách.
Jamile zadám
http://potapenivcr.cz/lokalita/0 tak se vypíše stránky bez stylů a bez obrázk. Na vině jsou špatné odkazy, způsobené tím přepisováním.
Skutečná adresa je http://potapenivcr.cz/potapecske-lokality.p23.html?lokalita=0
A v souboru .htaccess mám toto:

php_flag display_errors on
RewriteEngine On
#Přepisování pro systém Sunlight
RewriteRule ^(.*)\.p(.*)\.html$ index.php?p=$2 [L,QSA]
RewriteRule ^(.*)\.a(.*)\.html$ index.php?a=$2 [L,QSA]
#Přepisování pro lokality
RewriteRule ^lokalita/(.*)$ potapecske-lokality.p23.html?lokalita=$1 [L]


V tomhle oboru začínám, takže jsem rád za každou radu.
Hooonza
Profil
Mně funguje tohle:

RewriteEngine On
RewriteBase /
#Přepisování pro systém Sunlight

#Přepisování pro lokality
RewriteCond %{REQUEST_URI} ^/lokalita/([0-9]*)$
RewriteRule /(.*)$ potapecske-lokality.p23.html?lokalita=$1 [L]
Ghosting
Profil
Bohužel ani to nejde.
Vždy jsou v háji adresy. Nikdo nevíte?
Hooonza
Profil
Ty adresy jsem netestoval, v dotazu se ptáš,jak to chápu, /lokalita/0 a chceš skutečnou odpověď potapecske-lokality.p23.html?lokalita=0, v kódu v dotazu zvýrazněný byl jen poslední poslední řádek. Navíc, stejně mají všechna ostatní pravidla parametr [L], takže se tím říká "Poslední pravidlo, nic už dál nepřepisuj", takže pokud by ty pravidla měly zabrat, stejně už se k nějakému přepisování lokality nedobereme.

Moje podmínky při testování: Když si dám do lokálního adresáře, kde mi jede apache, soubor potapecske-lokality.p23.html a .htaccess a zkouším, kdy na požadavek {lok. adresář}/lokalita/0 (0=nula) dostanu odpověď {lok. adresář}/potapecske-lokality.p23.html?lokalita=0 (se zapnutým parametrem [R], abych viděl odpověď), tak to jede s tím, co jsem Ti napsal.

Nevím, možná nechápu dobře dotaz? Anebo - nechceš si to prostě takto natestovat sám doma na svém počítači v Tvých konkrétních podmínkách?
Ghosting
Profil
Dobrý už jsem to vyřešil, vyzkoušel na localu,
napsal sjem tam toto

RewriteRule     ^potapecska-lokalita-(.*)    potapecske-lokality.p23.html?lokalita=$1


Problem byl v tom lomitku na konci, ktere se nepohodlo s RS.
Hooonza
Profil
No prosím, jede to krásně, pohoda:-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0