Autor Zpráva
_Motorka_
Profil *
pomoooc. prerabam si stranku v dreamweari no a som pouzil layery ako ramceky(tabudky) no a v Dream. mi ukazovalo och ohranicenie tak som robil dalej, predpokladal som ze to bude i vo webe. no ked som ulozil zistil som ze tam kde je ohranicene je nic, neviditelne :( tu je priblizne html kod:
<div id="Layer2" style="position:absolute; left:53px; top:151px; width:216px; height:574px; z-index:2">
<div align="center">
<p style="background-color: #0099FF" align="center"><font size="6" color="#FF0000"><b>MENU</b></font>
<p align="center">&nbsp;
</div>
</div>

prosim pomozte mi :(
Petra
Profil
No a jaké tam ale chceš mít ohraničení a kde? Můžeš třeba do atributu style přidat border:1px solid black;
_Motorka_
Profil
aha a priblizne ako by vyzeral html kod? lebo ja som rovno bral do uvahy ze to co ukazue na Dream. tak i na publikovanom :(
Petra
Profil
Přibližně takto: <div id="Layer2" style="border:1px solid black; position:absolute; left:53px; top:151px; width:216px; height:574px; z-index:2">
_Motorka_
Profil
Vav no ide to. dik. keby daco tak este napisem, no to mi trochu vadi ze ten modry pruh s Menu sa posunul nizsie :( ale dik
_Motorka_
Profil
no a mam dalsi problem :( ako vsetko OK bolo, uz som to i porozdeloval na 3 stranky (tu jednu) no a ako mam prave menu som tam mal 1 layer taky dlhy, ktory som skratil na taky maly a potom som spravil este ejden dalsi taky maly.No ked som to dal na server tak mne ten druhy layer vobec neukazuje, no ale prvy hej. Skusal som presne Skopirovat ten prvy layer, no stale je tam cierne miesto. v com je teda problem? tek druhy layer vyzera takto:

<div id="Layer6" style="position:absolute; left:862px; top:397px; width:166px; height:177px; z-index:6; background-image: url(obr/menu.gif); layer-background-image: url(obr/menu.gif); border: 1px none #000000; visibility: visible">
<div align="center">
<p align="center" style="margin:0"><b><font size="4" color="#00FF00">REKLAMA</font></b></p>
<p align="center" style="margin:0">blablabla</p>
</div>
</div>

skusal som vsetko, pozeral som sa i na ten layer nad nim a nic som nevidel odlisne, tak som tam este doplnil nejake veci z druhych layerov ktore ukazuju. toto je ten horny layer nad tym co mi neukazuje:

<div id="Layer5" style="position:absolute; left:862px; top:208px; width:165px; height:178px; z-index:5; visibility: visible; background-color: #FFFFFF; layer-background-color: #FFFFFF; border: 1px none #000000; background-image: url(obr/menu.gif); layer-background-image: url(obr/menu.gif); border: 1px none #000000">
<p align="center" style="margin:0"><b><font size="4" color="#00FF00">ANKETA</font></b></p>
<p align="center" style="margin:0">anketa link...</p>
</div>

pls. pomozte
_Motorka_
Profil
ja som to skusil i cele nanovo ale stale mi to druhe zmizne, neviem ci tu mam dat vam obrasy ze co to mi robi ale mi stale 2 layer zmizne :( :( :( aj ked som to nanovo spravil. pls pomozte ja uz fakt neviem co je s tym :(
_Motorka_
Profil
ta to nikto nevie? ja uz som nato prisiel! pol dna to studujem ze preco to nejde.zistil som ze ked tam dam anketu blueboard tak vsetko pod nou vymaze. tak som dal anketu na spodok a ukazuje vsetko :) no ale ak nekto vie este nejaky iny sposob nech povie :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0