Autor Zpráva
honzalunek
Profil
Ahoj tak jsem si koupil jeden php script za 60 USD .. po nainstalovani se samozrejme objevili otazky takze jsem zasdal hledat support forum. Kupodivu ten clovek od kteryho jsem to koupil na webu zadne forum nema. Jedine forum ve kterm se vyskytuji stejne kusy kodu bylo na uplne jine adrese. Zjitil jsem ze ten script je uplne stejny a ze tam ho prodavaji za 270 USD...
Napsal jsem na to 270USD forum a tam mi potvrdili ze to je asi podvod. Jak poznam ze dany web nabizi pravy a legalni produkt? (ten podovodnik ma ten sw i na softpedii)
Ma cenu se v tom stourat a chtit po paypalu penize nazpatek (jestli ty starosti za to stoji) Snad se to aspon puvodnimu autorovi podari nejak zastavit.
Docela me to nastvalo.
peta
Profil
honzalunek
jednoduse. das si hledat produkt googlem a vetsinou jsou prvni oficialni stranky. Nebo oficialni stranka se jmenuje produkt.org produkt.com a pod.
Wotan
Profil *
bud rad, ze si to kupil lacnejsie.
Joker
Profil
Wotan
bud rad, ze si to kupil lacnejsie.
Ano, sice zaplatil nějakému podvodníkovi 60 dolarů a teď ten skript nemůže legálně používat a je na tom teď úplně stejně jako kdyby si ho stáhnul nelegálně a zadarmo, ale nevadí, že?
Ehm...
honzalunek
Profil
No prave .. on si ten podvodnicek ten script uplne prejmenoval..zmenil v souborech hlavicky atd.. takze google ti ho po dotazu hodi na prvni strance. Jejich webovka navic vypada lepe nez ta originalni.. :/ Jinak jsem se rozhodnul to nechat plavat ..pac bych nerad aby ten grazlik poslal muj mail do nakych spam databazi..to me za tech 60 usd nestoji. Zitra vysolim tech 270 USD a budu se modlit at je to dojde spravnemu clovekovi.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0