Autor Zpráva
Vektor03
Profil *
nechapu to.. padding right, top a bottom mi fungují normálně..ale right se posouvá na druhou stranu, ve směru leftu.. a ikdyž dam zaporný číslo, tak to nejde.. pak tekxt který píšu do toho divu mi ujíždí do textur nekam, protože, nefunguej ten padding.. nevite jak na to?

dik
Joker
Profil
Ukázka?
Railbot
Profil
padding right, top a bottom mi fungují normálně..ale right se posouvá
Ach to vyjadřování.
Vektor03
Profil *
sry.. myslel jsem left, top a bottom mi fungují normálně... :)

ukazka:


Chamurappi
Profil
Reaguji na Vektora03:
Proč sem zase dáváš jen obrázek?
Vektor03
Profil *
mno ok.. www.juncart.org/odkazy.html
Railbot
Profil
Když zadáváš padding, tak o tolik uber na šířce.
Vektor03
Profil *
heh..:) to je GI..:) dík..

a ještě jsem se chtel zeptat, když už to t tak máme..jaktože mi na předchozim webu šlo v pohodě height: 100%.. a tedy ne.. tady se to vztahu je k textu v divu.. proste když dam 50% height, tak se mi pozadi zobrazí jen na polovině textu.. a predtim se mi se mi to vztahovalo k prohlížeči.. normalne sem dal 100% a bylo to až nakonec stranky.. ted to musim všehno pixelovat (height: 712px, height: 503px.....) a je to na prd..
Vektor03
Profil *
jaktože mi na předchozim webu šlo v pohodě height: 100%.. a tedy ne.. tady se to vztahu je k textu v divu.. proste když dam 50% height, tak se mi pozadi zobrazí jen na polovině textu.. a predtim se mi se mi to vztahovalo k prohlížeči.. normalne sem dal 100% a bylo to až nakonec stranky.. ted to musim všehno pixelovat (height: 712px, height: 503px....

muzete mi pls poradit?

dik (www.juncart.org)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0