Autor Zpráva
Vektor03
Profil *
jaktože mi na předchozim webu šlo v pohodě height: 100%.. a tedy ne.. tady se to vztahu je k textu v divu.. proste když dam 50% height, tak se mi pozadi zobrazí jen na polovině textu.. a predtim se mi se mi to vztahovalo k prohlížeči.. normalne sem dal 100% a bylo to až nakonec stranky.. ted to musim všehno pixelovat (height: 712px, height: 503px.... )

muzete mi pls poradit?

dik

www.juncart.org
Joker
Profil
Vektor03
Nezměnil jste náhodou i prohlížeč?

Další možnost je tato: v IE se výška počítá vzhledem k celému oknu prohlížeče jen pokud mají prvky html a body nastavené height: 100%
Bubák
Profil
html, body {height:100%;}
Vektor03
Profil *
to tam mám a nic... :(
Vektor03
Profil *
html, body {margin:0px;padding:0px; height: 100%}

body {background-image: url(hlavy/poz.jpg);background-repeat: repeat-x; background-color: #FED8D8}

div#hlava {height:520px;margin:0; background-image: url(hlavy/uvodhlava.jpg)}


div#all{text-align:left; width:1000px;margin:0 auto; height: 100%}

div#bothmenu{float:left;width:100%; height: 100%}

div#obsah{padding: 15px 25px 15px 25px; background-image: url(img/midobsah.jpg);
height: 100%; width: 455px; margin: 0 250px}



div#levo{padding-top:15px; background-image: url(img/levomid.jpg);
height: 100%; float:left;width:155px;margin-left:-905px}


div#pravo{padding-top:15px; background-image: url(img/pravomid.jpg);
height: 100%; float:left; width:155px;margin-left:-245px}


div#konec{background-image: url(img/copyright8.jpg);
clear:left;height: 20px; width:100%}
Vektor03
Profil *
to už fakt nikdo neví?
Vektor03
Profil *
pls poradte mi, neignorujte me.. ja tu sedim a furt jen aktualizuju, dokud mi nekdo neodpovi.. prosim, smutne koukam.. ja jinak nemuzu prokracovat ve webu... :(
Měsíček
Profil
Můžeme poradit jen když víme, tady jsme již ty nejzákladnější možnosti vyčerpali, teď se na DJPW vykašli, přijď zítra v poledne, snad někoho do té doby něco spásného napadne jak to vyřešit :)
Vektor03
Profil *
co to je DJPW? :)
Měsíček
Profil
Diskuse Jak Psát Web = DJPW
Vektor03
Profil *
a ted už nekdo ví? je pátek večer.. každej má volno a čas si přečíst vektorův dotaz.. pak po přemýšlet a říct si: "jo tak, v tomhle je problem, tak mu to sem napíšu"... :)
Plaváček
Profil
Vektor03

jaktože mi na předchozim webu šlo v pohodě height: 100%.. a tedy ne.. tady se to vztahu je k textu v divu.. proste když dam 50% height, tak se mi pozadi zobrazí jen na polovině textu.. a predtim se mi se mi to vztahovalo k prohlížeči.. normalne sem dal 100% a bylo to až nakonec stranky.. ted to musim všehno pixelovat (height: 712px, height: 503px.... )

Při nejlepší vůli, a že jsem se snažil, mi nedocvaklo, čeho chceš vlastně dosáhnout a co ti vlastně nejde. Zkus si po sobě otázku znovu přečíst a přeformulovat ji do srozumitelné podoby. Pak uvidíme.
Vektor03
Profil *
tak...

tady se můžete podívat na moje stránky: www.juncart.org

a už na první pohled můžete vidět 3 bílé sloupce.. u každýho bych chtěl 100%height aby každý dosahoval až k patičce a nebyla tam ta trapná mezera..

je to už o něco srozumitelnější?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0