Autor Zpráva
lokutus7323
Profil *
Ahoj,
dělám webovou hru(spíš takový pokus), ale teď řeším problém z GRAFIKOU..hra je posazená do stědověku..takže na googlu jsem toho moc nenašel. Obráky bych ve hře chtěl mít spíš "malované", něco jako v ********. Nemohli byste mi poradit program, ve kterém bych si malování co možná nejuvíc ulehčil, či zdroj(abych neporušoval autorská práva.).

Děkuji
lokutus7323
Profil *
to pod *** je T*R*A*V*I*A*N*U
orava
Profil
stiahni si nejaku staroveku sablonu
Ja som takych nasiel dost
honzalunek
Profil
PaintNet
a nebo si porid Adobe Elements... ted je k mani je temer zadarmo .. (ma vse co potrebujes na web grafiku)
Porid si tablet. Aspon A5. Ber to jako investici do budoucna. Pokud zacinas tak zacinej na necem kde ziskane navyky zhonotis v budoucnu. Proto ten Elements...
orava
Profil
na slovenku stoji 2500 SK verzia 6
lokutus7323
Profil *
stiahni si nejaku staroveku sablonu
Ja som takych nasiel dost

Děkuji za odpovědi...vím, že to zní blbě, mohl bys mi hodit odkaz na nějakou tu šablonu tebou nalezenou?dík
Nox
Profil
Například k Wacomu (tahle firma se doporučuje nejčastěji) Volito 2 (sem celkem spokojenej) byl zdarma kreslící program ArtRage, vypadal celkem ok...jinak i GIMP (free) by měl jít / Photoshop (je i studentská verze značně slevněná) / Illustrator...
peta
Profil
honzalunek
Radis cloveku, ktery do grafiky delat nebude, pokud programuje hru. Myslim, ze ho kresleni pres tablet nezaujme :)
orava - Myslim, ze to odpovida "ted je k mani je temer zadarmo", vzhledem k tomu, ze vetsina tzv profesionalnich programu je hodnoceka 40.000 a vys a v celku v nich mnoho neudelas.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0