Autor Zpráva
Patrik Š
Profil *
Ahoj, chtěl bych se zeptat.

Na škole mi nejde do PC nainstalovat flash protoze bych musel mit prava administratora. Chci se zeptat zda je nejaky flash portable, proste aby mi slo hrat na FLASHdisku flash hry. Diky
Měsíček
Profil
Řekl bych, že ne .. on totiž Flash-disk nemá s Flashem nic společného, ale je to jen můj názor, možná mi něco uniklo a Flash by jsi mohl na USB Flash-disk nainstalovat a v tom případě by si to mohla hra najít.
Petyk
Profil
Stáhni si FF portable a nainstaluj si do něj flash plugin http://portableapps.com/support/firefox_portable#plugins
Bubák
Profil
Na hraní flash her stačí flashový prohlížeč.
Jeden z možných způsobů je použít internetový prohlížeč, na zobrazení Flashe používají plugin. Jako první bych zkusil Internet Explorer.
Flashový plugin má v sobe také prohlížeč Opera. Můžeš nainstalovat Opera portable a pak ikonku flash souboru přetáhneš na ikonnu nebo plochu prohlížeče.
trlic
Profil
Nebo se vykašli na Administrátora, zapni počítač v nouzovém režimu,pokaj máte XP. Nastav si účet na který chodíš jako účet s veškerými pravomocemi a můžeš si vesele dělat co chceš.
Patrik Š
Profil *
Ten nouzovej rezim mam nastavit jak? :-/
Patrik Š
Profil *
Jinak ten plugin do FF mi nejde nainstalovat :

Firefox could not install the file at:
E:/Program ...../FF/flashplayer-win.xpi
because: Script Error
-229
Keeehi
Profil *
Nouzový režim?
restart počítače a než se stihne zase normálně "načíst" tak ještě jeden restart. Pak už to snad zvládneš.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0