Autor Zpráva
Gabriela
Profil
ahoj mám problém mám za úkol vytvořit webové stránky a právě začínám nějaký způsobem se mi povedlo vytvořit odkazy, ale jeden mi nefunguje a ještě vůbec nechápu jak se to těmi odkazy spojuje moc se omlouvám za tak stupidní dotazy ale jsem naprosty analfabet
Taps
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/html/odkazy.html
vydrus
Profil
Ukaž zdroják a popiš přesně, co ti nefunguje.
Gabriela
Profil
<body>
<div class="main">

<div class="upimage">
<h1> &nbsp;Letecká společnost Hvězda nebes</h1>
</div>
<div class="menuleft">

<div class="nadpis">Menu</div>
<div class="polozka"><a class="apolozka" href="./info.html">Informace o společnosti</a></div>
<div class="polozka"><a class="apolozka" href="./kam.html">Kam létáme</a></div>
<div class="polozka"><a class="apolozka" href="./nabídky.html">Akční nabídky</a></div>
<div class="polozka"><a class="apolozka" href="./park.html">Vozový park </a></div>
<div class="polozka"><a class="apolozka" href="./kontakt.html">Kontakty</a></div>

<div class="nadpis">Ikonky</div>
Gabriela
Profil
nefunguje mi ten odkaz info a ještě nevim jak to spojit aby když na to klepnu bylo to co má být
vydrus
Profil
Vážně nevím, co ti na tom nefunguje. Pokud chceš odkázat na soubor z podadresáře, tak se u linku píše ../odkaz.html, nebo zkus tam dát absolutní adresu, nebo smaž to ./


EDIT: a máš vůbec hotovou stránku, na kterou to odkazuje?
Gabriela
Profil
tak jsem se pokusila a teď mi nejde nic a stránku hotovou mám
vydrus
Profil
dej mi URL adresu toho dokumentu, kde ti to nejde, pokud to máš na webu... podívám se na to
Gabriela
Profil
no právě že nemám =(
vydrus
Profil
tak to někam hoď, třeba na wz.cz
klidas.tom
Profil *
Zdravím všechny zkušenější. Potřebovala bych poradit jak si mám udělat internetovou peněženku, jaké s tím máte zkušenosti předem díky.
Měsíček
Profil
Prosím, založ si nové téma a nedávej to do tohoto - zbytečně v tom budou mít radící mišmaš.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0