Autor Zpráva
mhejda
Profil
Ahoj,
některé stránky ukazují pouze www.nazev_domeny.cz i když klikáte na další "podstránky".
Mě se zobrazuje www.nazev_domeny.cz/stranaA.

Myslím, že to daleko lépe vypadá.
Díky předem
nightfish
Profil
1) a v čem spočívá dotaz? jestli jak to udělat, tak třeba frame přes celou obrazovku, ve kterém se bude zobrazovat obsah...
2) není to vhodné, neboť nejde jednoduše odkazovat na podstránky... (atd. atd., o problémech s framy toho bylo napsáno mnoho)
mhejda
Profil
dotaz spočívá v tom, že třeba na této stránce, na řádku, kde se zadává adresa se po kliknutí a jinou stránku řádka přepíše, klikneš dál, a přepíše se znovu. Viděl jsem weby, kde je pouze třeba diskuze,jakpsatweb.cz pořád a nic víc
Joker
Profil
mhejda
Myslím, že to daleko lépe vypadá.
Myslím, že to je dost nepraktické.
Když někdo prochází webem, třeba na desáté zanořené stránce si řekne, že to by mohlo zajímat nějakého kamaráda, zkopíruje adresu do mailu a pošle mu odkaz ...který ovšem vede jen na titulní stránku...
Joker
Profil
mhejda
Jinak ty weby nejspíš používají rámy
mhejda
Profil
to joker
chápu i rozumím

z jiného soudku, pokud můžu: najedu na jakoukoliv stránku, dám Soubor -- Uložit jako a stáhnu si daný web. Existuje možnost, že by stránka nešla stahovat? Byla nějak zablokovaná? Důvodem j konkurenční boj, zneužívání stránek apod.
nightfish
Profil
Existuje možnost, že by stránka nešla stahovat? Byla nějak zablokovaná? Důvodem j konkurenční boj, zneužívání stránek apod.
nejde
když klient u sebe stránku zobrazí, tak si ji samozřejmě může uložit (nebo vytáhnout z cache prohlížeče apod.)
Joker
Profil
mhejda
Existuje možnost, že by stránka nešla stahovat? Byla nějak zablokovaná?
Áááha, tak už mi svítá v makovici :-)
Přesně pro takové případy jsem napsal jeden článek...
http://www.it-joker.cz/Pocitace-weby/15-Jak-zabranit-navstevnikovi-str anky----.html

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0