Autor Zpráva
_Motorka_
Profil
prosim vas ludia neviete kde by sa dalo stiahnut registracia s prihlasenim so vsetkym? lebo este neviem dobre scripty a moj vytvor sa mi nepodaril... pls potrebujem to
weckho
Profil
Nevim, ale zkus prohledat JakNaWeb nebo Interval...
_Motorka_
Profil
uuuf :( no som si stiahol jednu registraciu, ale ta mi ties blbne lebo nevie urobit subor daco.registrace :( :( nepoznate este nejake???? :(
_Motorka_
Profil
no stiahol som si z http://www.jaknaweb.com/ulozit-script.php?script=268 registraciu,no ked dam na server, vsetko nastavim tak sa idem registrovat, a potom sa zaregistrujem a mi hlasi ze napr tak ako som nazval :auto, tak auto.registrane not found. a potom
Table 'auto.registrace' doesn't exist
Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/b/auto/reg/index.php on line 20

tak co mam robit? vytvorit ten subor, alebo nepozna este nekto nejaku registraciu? :(
SQi
Profil *
no vim jak by se to dalo udelat, ale nejni to na chvilku a momentalne nemam cas ti napsat vsechny scripty... nauc se trosku php a par SQL dotazu a zvladnes to:-)
_Motorka_
Profil
no a mi povec kde sa ich mam naucit :)
temistokles
Profil
linuxsoft.cz - mne to velmi pomohlo sa naucit ako-tak PHP, je to naozaj dobre, mozno trochu dlhsie, ale nemusis to citat cele ak nechces....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0