Autor Zpráva
Supel
Profil *
Dobrý den

Chtěl bych se zeptat, jak includovat php forum?
Když to napíšu takhle:

<?php

if(!isset($_GET['page']))
include "index_files/index3.htm";
else
switch ($_GET["page"])
{
case "99":
include 'forum/upload/index.php';
break;
default:
include "index_files/404.php";
}
?>

Tak mi to vyhodí tyto hlášky (Cesta k souboru je správně! Jinak forum jede samostatně dobře, jen ho nenaincluduju do hlavního id což chci, pokud to jde):

Warning: main(): Unable to access ./include/common.php in /3w/wz.cz/t/teddyberanci/forum/upload/index.php on line 27
Warning: main(./include/common.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/t/teddyberanci/forum/upload/index.php on line 27
Fatal error: main(): Failed opening required './include/common.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/t/teddyberanci/forum/upload/index.php on line 27

Hledal jsem odpovědi na mnoha serverech, bohužel má angličtina je mizerná, spíše žádná..

Díky
Matty
Profil
Supel
Jde o to, že když ho includuješ, změní se adresy v tom fóru. Můžeš místo toho použít třeba iframe nebo přepsat adresy ve fóru na absolutní.
Str4wberry
Profil
Suple, co je to za fórum. Třeba zdejší (miniBB) dovoluje místo hlavičky a patičky fóra vkládat vlastní soubory.
Supel
Profil *
Jde o to, že když ho includuješ, změní se adresy v tom fóru. Můžeš místo toho použít třeba iframe nebo přepsat adresy ve fóru na absolutní.
To jsem udělal, ale webzdarma blbě načítá htm v kterém je iframa a pak to dopadne tak, že se forum nenačte komplet, dělá to problém hlavně když vkládám příspěvky
Supel
Profil *
Str4wberry


Je to FluxBB
Supel
Profil *
To jste mi moc nepomohli, ale co se dá dělat

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0