Autor Zpráva
tomik nymand
Profil
cau.
dne sjsem na svém amatérském webu nahrával obrázek s textem.Pak jsem se chtěl podívat jak to vypadá,dal jsem F5 ale místo zobrazení mého indexu došlo k nějaké totální haluzi a mám najednou uplně cizí index.můžu ten původní někde najít? Zálohu nemam.
Dík moc
Jupíí
Profil
Je to věc která se mi také stavala při nahráváí se vyměnil index a spustila se cizí stránka.
Nedá se to nijak dostat zpět ( alespon mě se to nikdy nepovedlo )
Je mi líto :(
tomik nymand
Profil
a nejde třeba někde vyštrachat v historii zobrazování zdrojáku??? Já na něj včera koukal....... (((((((((((((((((((((((((((((
Matty
Profil
tomik nymand
Hlavu vzhůru, bude hůř...
Můžeš ho (teoreticky) dostat zpět a to z catche paměti prohlížeče. Jednou tu byl problém se smazaným CSS, tak hledej.
Jinak, že ty používáš to FTP od WZetka? Taky se mi to stalo...
tomik nymand
Profil
kde najdu catche pamet prohlizece? ja to editoval pres administraci webzdarma....
Matty
Profil
tomik nymand
Tento počítač -> C:/ -> Documents and Settings -> Tvůj účet -> Local Settings -> Temporary Internet Files (návod od Měsíčka)
kletely
Profil
tomik nymand
Inak niečo podobné sa tu už riešilo.
Bubák
Profil
kde najdu catche pamet prohlizece?
Každý prohlížeč (FF, IE, Opera...) ukládá jinam.

Pokud tvůj web zná google, koukni do google cache (odkaz Archív)
tomik nymand
Profil
jsem z toho jelen...pouzivam FF ale nikde nemuzu najit Temporary Internet Files....
kletely
Profil
tomik nymand
nikde nemuzu najit Temporary Internet Files....
Lebo tá zloška je skrytá.
tomik nymand
Profil
achjo,mam v commanderu natsaveny zobrazeny vsechny soubory ale stejne to nevidim....jak je odhalim??? Dik moc
tomik nymand
Profil
uz jsem v nejakem seznamu Temporary Internet Files....,jeste bych potreboval poradit jak tam poznam ten svuj zdrojak.DIK
Mistr
Profil
tomik nymand
Víš, jak se ten Tvůj soubor jmenoval, ne? Asi index.html či tak nějak.
tomik nymand
Profil
nemuzu to najit...skladam to nejak ze zbytku co zustalo nekde na disku.je to ale pruda.A DIKY VSEM
oogi
Profil
tomik nymand
Jak radil Bubák, vyhledej Tvé stránky v Googlu (pokud je máš zaindexované) a klikni na Archiv. To je asi nejjednodušší.
Bubák
Profil
Nějak takto:
site:tvojestranka.wz.cz
DoubleThink
Profil *
Pokud bys náhodou pracoval ve Vistě, mohl bys taky použít nástroj "Předchozí verze", který si ukládá rozdílové zálohy souborů docela daleko zpět v čase.

Jinak tedy vidím, že na WZ panují staré pořádky. Ještě se slzou v oku pamatuji, jak mi před pěti lety přišly na mail hesla asi od pěti cizích WZ účtů.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0