Autor Zpráva
zajic
Profil *
Zdravím, nainstalovat jsem si Apache 2.2.9, PHP 5.2.6 a Mysql 5.1.25. Vše funguje tak jak má až na MySQL, ono mi to psalo, že neexistuje extenze, tak jsem přidal rozšíření do PHP a zkopíroval dll do system32 a teď už to nepíši, můžu se připojit jako root přes phpminadmin, ale když přidávám či jinak pracuji s databázi tak se nic nenačte, hodí chybu systém na Apache HTTP server a nic. Používám WinVistu, máte s tím někdo zkušenosti? Díky všem. :)
peta
Profil
zajic
Co je AMP?
ja mam Wamp server a funguje v poradku.
Je mozne, ze mas blokovane nejake programy?
Jestlize Wamp server zobrazuje, ze PHP a MySQL bezi a v poradku, pak je vse ok.
Jestlize se spusti phpMyAdmin a ukazuje SQL tabulky, pak je vse ok.

"když přidávám či jinak pracuji s databázi tak se nic nenačte, hodí chybu systém na Apache HTTP server a nic"

ted jsem to psal do jineho tematu, zadne nebo minimalni uzitkove informace, zadny vychozi bod, krok zakrokem se dostat k chybe, takze zadna mozna odpoved reseni problemu.
Jak jsem psal vys, pokud je vse tamto Ok neni jediny duvod, proc by v phpAdminovi neslo pridat SQL tabulku. A jestlize to jde, apk vse funguje, jak ma a ma to jit i v programu. V tom pripade je problem ve tvem programu. Tezko rici, lze jen hadat. Ale pocke, nekde jsem videl kristalovou kouli :)

Jedina z tech dalsich uzitecnych info je Wista, ktera nektere programy potrebuje odblokovat. Ale jestlize jse s phpMyAdminem pracovat normalne, pak je vse ok.
zajic
Profil *
AMP je kombinace localhosti s Apache, mysql a PHP. PHPMyAdmin se mi nerozjede vůbec... Problém může být asi s Vistou, zkusím odblokovat firewall...
zajic
Profil *
Tak to nepomohlo, nevíte čím to může být?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0