Autor Zpráva
rudik
Profil *
Dobrý den,
mám dvě domény example.cz a example-cz.cz a chtěl bych aby obě dvě směřovali na mé stránky.

Jak to mám udělat?

Co musím u těch domén nastavit?

Zkoušel jsem nastavit DNS oba dva stejně, ale jedna doména funguje a druhá odkazuje pouze na můj webhosting.
A platit další prostor a přesměrovávat to mi přide nelogické.

Děkuji za rady.
petro
Profil
presmeruj to pomocou presmerovania 301 viac info najdes cez googla
Mike8748
Profil
rudik
musis rict spravci hostingu at ti tu domenu nastavi jako alias, pak to bude oboji ukazovat stranky tvoje

pokud webhosting aliasy nepodporuje (nebudou ti to chtit nastavit) tak mas smulu. pak si budes muset poridit dalsi hosting a nastavit presmerovani treba pres .htaccess
Dranel
Profil
Mike8748
Ale alias přeci není to samé, jako redirect (přesměrování). Vždyť je to naopak úplně něco jiného. Alias je zobrazení obsahu z jiných stránek -> duplicita. Přesměrování je skok na jiné stránky -> to, co rudik potřebuje.

rudik
Najdi si něco o 301, .htaccess a mod_rewrite.
rudik
Profil *
Najdi si něco o 301, .htaccess a mod_rewrite.
Pokud chci přesměrovat stránky, tak potřebuji hosting se stránkami (nebo bez nich), které přesměruji na jiný hosting s jinými stránkami.

Vím jak přesměrovávat, ale neříkejte mi, že když chci dvě domény s jednými stránkami, tak k tomu potřebuji dva hostingy.

Jak to má udělané např. Hulán, že má domény MojeEgo.cz, Moje-Ego.cz, My-Ego.cz, MyGo.cz a všechny se přesměrovávají (nabo co to dělá) na stránky myego.cz?

To mi chcete říct, že má 5 různých hostingů? Blbost!

Děkuji za další nápady a rady.
Tasartir
Profil
A už jsi zkusil, jak ti kolegové radili, kontaktovat svůj hosting?
Railbot
Profil
Alias je zobrazení obsahu z jiných stránek -> duplicita.
Dranele, to není pravda.

rudik
Hosting samozřejmě stačí jen jeden. Určitě podporuje alias. Napiš na svůj hosting, oni ti pomohou. Ptej se po aliasu.
rudik
Profil *
Railbot
Ptej se po aliasu.
To je to co jsem chtěl vědět. Děkuji mnohokrát.
peta
Profil
rudik
To uz ti psal Mike8748, stacilo umet cist :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0