Autor Zpráva
josef
Profil
poradite mi nekdo,jak se da v programu frontpage 2003 vlozit preklopeny obraz,tak jako to jde v dreamweaveru-kdyz prejedu mysi na obrazek tak se zmeni.
Jeste me trapi jeden problem,kdyz vytvorim stranku s ruznymi obrazky nebo tlacitky,tak se mi ty objekty po posunuti stranky-(kdyz tahnu mysi za okraj stranky a zmensuju ji)-rolujou pod sebe,tady je odkaz na jednoduchy priklad.
chtel bych docilit toho,aby ty obrazky zustavali stale na stejnem miste a po zmensovani stranky se ztraceli,jako je to na vetsine ruznych stranek.
Zkousel jsem to ve vlastnostech stranky,obrazku,tlacitka,ramce,ale nikde sem nic nenasel,to same mi dela i dreamweaver,s kodama zatim moc neumim ucim se pracovat zatim jen v nahledu,
diky za pomoc
josef
Profil
to posouvani obrazku uz jsem vyresil,do stranky jsem vlozil tabulku,kterou jsem roztahl po cele strance a vse vkladam do te tabulky,kdyz pak zmensuji stranku tahnutim mysi za okraj,tak vse,co je v te tabulce zustane na puvodnim miste,docela komplikovane,ale zatim jsem na nic jineho neprisel,jestli mate nekdo nejaky tip,tak prosim poradte.
Potrebuji jeste poradit,jak zamezit opakovani pozadi na strance,zkousel jsem vlozit tag podle navodu jak tady pisete v diskuzich(.... background-repeat: no-repeat....),ale vubec nic se nezmenilo,zkousel jsem to i v dreamweaver.Nevite,jestli se to da nastavit v nahledu ve vlastnostech stranky nebo jinych vlastnostech?
Tin
Profil
background-repeat: no-repeat
to není tag, ale CSS vlastnost. Tím by se to mohlo vysvětlit, ale musel bych vidět kód
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0