Autor Zpráva
lokutus7323
Profil *
Dobré ráno všem,
před nějakou dobou jsem začal s programováním online hry (resp hry v prohížeči...něco jako Travina ,ale na jiné téma)...ostatně jsem se dost často zde na foŕu na něco ptal. Nyní už pomalu,ale jistě spěji do fáze, kdy se bude muset hra nastylovat. Prozatím mám ve hře "základní" skin, na kterém zkouším různ funkce...pozicování, tabulky,atd. Jenomže problém je, že se mi v každém prohlížeči a monitoru úplně rozhodí grafika, a to takový způsobem, že i v Mozille 2.0.0.14 a Mozille 3.0 se hra zobrazí úplně jinak..a to nemluvím ještě o IE a Opeře. Proto jsem se rozhodl, že bych danou práci zadal někomu zkušenějšímu, tak aby se hra zobrazovala co možá nejpodobněji ve všech prohlížečích...

A na vás bych měl dotaz..kolik si myslíte, že by se mohla pohybovat cena nastylování v případě, že mám veškerou grafiku hotovou a připravenou?
Ja předejít tomu,aby si daný člověk "nemohl" scritpy hry zkopírovat, popř nemhl je legálně použít pro sebe.
+ Nějaké vaše postřehy, nápady, atdp při trvorbě webovek, popř her...

Děkuji
ShiraNai7
Profil
lokutus7323
~ pokud hru napises v php, tak se ke zdrojakum nikdo nedostane (pokud tam nebudes mit nejakou peknou bezpecnostni diru)
~ postreh z tvorby webovek: online her jsou stovky a kazda nova ma mizivou sanci, ze se ujme (pokud ji neprovazi placene bannery a inteligentni lide, kteri na ne klikaji)
lokutus7323
Profil *
vím, že určitě start nebude lehn..taky si nenamlouvám,že bych byl nějaký krl webovek....přeci jenom za pokus to stojí a když se povede..všichni budem štastni:D


ALe tys asy nepochopil mou první otázku. Jak bys řešit člověka, od kterého by ssi nechal udělat styl pro hru, tak aby byla co nevíce validní pro všechny prohlížeče...ale dyný člověk nemohl scripty zkopírovat ,popř legálně svou kopii použít....předkládám že ho budu muset pustit ke kódům....

PS: Jak je to s autorskými právy?
Str4wberry
Profil
Tak bys dotyčnému předal grafický návrh, lokutusi7323, a on by ho nakódoval (nastyloval), k žádnému zdrojovému kódu hry by se tedy nedostal.
lokutus7323
Profil *
ok..děkuji. Když si to tak čtu, přemýšlím nad tím, zda bych to pak uměl byzchybně iplantovat do hry..mám odst specifickej kód...mno uvidim:)
Lexter
Profil
Nebo zařiď smlouvu nepovolující neoprávněné užití a ve které bude vymezena pouze ta činost, kterou potřebuješ. Nějaký právník ti ji za pár flusů napíše.
Měsíček
Profil
Cena 2500,- < $x

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0