Autor Zpráva
Casey_R
Profil *
Zdravím všechny.

Chtěl bych vědět, co by jste mi jako zkušenější poradili. Mám nápad na jeden takový web. Soustřeďoval by návody na úpravy fotek, hlavně v GIMPu. Celé by to bylo založeno na RS PHP-Fusion. Ten vypadá, že bude danému účelu vyhovovat. Zatím to zkouším u sebe na lokálu, ale brzo bych to rád rozjel na ostro. Tolik asi pro objasnění problému. A teď k jádru věci. Zajímalo, by mě jestli je lepší spustit takový web raději zezačátku na třeba na webzdarma a až v případě, že se vytvoří nějaká stabilní základna lidí okolo webu, tak to přenést na placený hosting. A nebo jít rovnou na placený hosting. Jde mi totiž o to, že vůbec netuším, jestli se to chytne nebo ne. Na webzdarma by mne to nic nestálo a pokud by se to nechytlo, tak by to zas tak nebolelo. Dík za případné rady.
P. S.: Tohle je moje první akce na netu, takže fakt vůbec nevím co je v tomto případě lepší. Myslím si, že poteciál by tu byl, ale to si taky můžu jen myslet.
ShiraNai7
Profil
Pokud najisto nevíš, že bude mít podobný web úspěch a bude stát za placenou doménu a hosting, asi bych nejprve začal někde na freehostingu. Webzdarma bych ale raději nevolil. Zkus si vybrat něco lepšího.
souki
Profil
Casey_R
Třeba u gigaserveru začínají tarify na 7Kč/měsíc, což je tak směšná cena, že bych do toho šel. Ušetříš si dost problémů.
Casey_R
Profil *
Díky za info. Skusím se se podívat na ty stránky co mi odkazuje ShiraNai7 a uvidím. Jinak popravdě, vím, že hostingy jsou dneska mnohdy za směšné částky, ale spíš jde o náklady na doménu. Ty jsou přece jen vyšší. V každém případě dík.
Railbot
Profil
Casey_R
.cz doména za 200,- na rok je vyšší náklad? Vždyt to jsou dva obědy, nadnárodní domény za 90,- na rok jeden chudší oběd ;)
Casey_R
Profil *
Railbot, beru zpět. Holt nesleduju pravidelně pohyby. a nabídky. Asi nejsem ten pravý internetový člověk. Dosud jsem žil v domění, že doména začíná někde na cca 1500.- až 2000,-. pak to asi nebude moc co řešit.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0