Autor Zpráva
george11
Profil
Tento projekt je zatím na úplném začátku, ale doufám, že již brzy vše bude běžet naplno. Kromě samotných stránek lze očekávat i fórum, které asi bude běžet na phpBB (brzy naleznete na forum.i-crazy.eu). Internet Crazy Team má zatím 2 jisté Členy (správce) a 2 redaktory. Pokud byste se chtěli na tomto projektu podílet, tak mě kontaktujte a nějak se dohodneme. Naše doména je http://i-crazy.eu další projekty spojené s touto doménou naleznete na i-Crazy v "Katalog i-crazy.eu" po pravé straně (jsou tam jen odkazy na subdomény)
Railbot
Profil
Ani odtud ani z webu jsem se nedozvěděl o čem to vlastně má být.
Gekon
Profil
Už jenom to, že tu šablonu vydávají za svoje dílo o něčem svědčí.
anker
Profil
A navíc porušují autorská práva šablona
Aktualizace: Koukám, že Gekon byl první
george11
Profil
Ani odtud ani z webu jsem se nedozvěděl o čem to vlastně má být.
Projek by měl poskytovat zábavu lidem kteří naštíví náš web, především jde o subdomény na kterých se nachází hry, stránky o mobilech, upload aj. na hl.doméně budou informace o tom kde se co na subdoménách změnilo, přidalo, a další informace, které jsou již v menu ale nejsou ještě dodělané linky na ně. Jednoduše řečeno hledáme někoho kdo by nám pomáhal s aktualizací obsahu subdomén (lze se domluvit na konkrétní jedné) a pak jen přidávat a aktualizovat.
george11
Profil
Už jenom to, že tu šablonu vydávají za svoje dílo o něčem svědčí.
bylo mi řečeno že to je vytvořená šablona pro nás, nechaly jsme si jí "udělat" ted již vím že to byl podvod a že šablonu jen ten grafik stáhl a přepsal pro nás! díky za upozornění změním to!
Gekon
Profil
Ano, zajisté. Tímto bych téma považoval za vyčerpané, stejně by jen vedle k OT a flamewarům. Případní zájemci, nechť se ozvou Georgovi11.

Zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0