Autor Zpráva
pollarka
Profil *
Ahoj
chtěla bych, abych měla na stránkách přihlášení - log-in a heslo? vyznám se jen v HTML, existuje někde nějaký návod, jak na to?
Mám účet na ic.cz
Díky
kletely
Profil
pollarka
Tak to pojde asi len pomocou nejakéj externej služby :) Čisto v HTML to nespravíš :(
pollarka
Profil *
a víš o nějaké? když to bude nutné, tak se i něco naučím :-)
pollarka
Profil *
a můžeš mi něco poradit? Ráda bych to tam měla, takže se klidně naučím něco nového.
ciso
Profil
hmm..najlepsie je pouzitie PHP, ale samozrejme zalezi na tom, ci chces aj registraciu alebo chces tie hesla pridelit ty kazdemu uzivatelovy.
ciso
pollarka
Profil *
registtrace být nemusí. Je to tak že mám asi 20 kamarádů, kterým chci ukázat fotky, tak jim jen rozdám hesla a jména a vytvořím formulář, jen nevím, jak to uvést do provozu
kletely
Profil
Pozry si http://www.jakpsatweb.cz/heslo.html a možno ťa inšpiruje :)
kletely
Profil
Alebo ešte s použitím PHP http://www.jaknaweb.com/script-ukazka/223/zaheslovany-pristup-na-stran ky-bez-databaze
ciso
Profil
subor neco.html:
<form action="over.php" method="POST">
<input type="password" name="heslo"><input type="submit" name="Odosli">
</form>

toto bude v subore over.php
<?
if ($heslo == "heslo")
{ header("location: /stranka/s/fotkami.html") }
else { echo "nezadal si správne heslo !";}
?>


subor neco.html bude obsahovat vstupny formular na zadanie hesla, ktore sa odosle do suboru over.php a ak je zadana heslo spravne (definujes ho premennou $heslo v subore over.php) tak ta to presmeruje na stranku ktoru si zadas.

Je to najjednoduchsi sposob, ale maximalne vobec nezabezpeceny :). Ak to budes chciet zabezpecit, je lepsie pouzit Cookies.
Ciso
Matty
Profil
ciso
Bylo by lepší použít $_POST['heslo'] místo $heslo.
kletely
Profil
ciso
Ak to budes chciet zabezpecit, je lepsie pouzit Cookies.
Cookies? Skvôr SESSION.
ciso
Profil
Matty
ano :)
kletely
na to na čo to potrebuje, si myslím že stačia aj cookies. inak sú sessions určite lepšie :-)
ciso

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0