Autor Zpráva
Zina
Profil
Čaute,vy všichni co tomu rozumíte!Mám nainstalovaný asi nějaky javascript,ukazuje se mi to v pravé dolní liště a chci to dát pryč,páč s tím vůbec neumím a ani umět nechci a nevím,jak to mám vymazat!!!!!Tak bych vás chtěla požádat,zda byste mi někdo neporadil,jak to dát pryč!Zkoušela jsem snad všechno!Jsem totální antitalent na PC a ještě tohle... To fakt nedávám... Chci zase zpět mé nastavení a žádný JavaScript!!!Moc vám děkujiiiii..... Jsem fakt z toho zoufalá....
Tasartir
Profil
Koukám, protože javascript nevymažeš.. Podle příznaků se pokusím tipovat, že v "pravé dolní liště" budeš mít ikonku java runtime, která se zobrazuje při spuštění java apletů z webu. Můžeš ji skrýt (pravým tlačítkem - hide icon nebo podobně). Odinstalaci provedeš kliknutím na Start - Ovládací panely - Přidat nebo odebrat programy - a vybereš java Runtime Enviroment a klikneš na Odebrat. Ale je třeba si uvědomit, že pakliže se ti do PC nainstalovala, někdy jsi na stránce, která JRE potřebovala, byla. Pokud se hodláš vracet a mít zachovanou funkčnost, je třeba si to rozmyslet.
Bubák
Profil
Podle velmi neurčitého popisu si vůbec netroufám odhadnout, o co jde, JS se totiž neinstaluje. Třeba to jsou Aktualizace Windows.
Bez bližšího popisu (nebo obrázku) ti sotva kdo poradí.

Zkoušela jsem snad všechno!Jsem totální antitalent na PC
Promiň, ale když někdo takový zkouší "všechno", tak to je ta nejhorší kombinace.
Zina
Profil
Všem vám pěkně děkuji... Jste hodní,že jste mi chtěli pomoci!Používám PC jen do práce atd. Což je office,net a tim to haslo... Takže jsem takový mega antitalent na PC a vždycky,když za něho sednu,tak se něcou zhroutí! Tak jestli jsem s tím někoho naštvala,tak bohužel!!!!Někomu to jde a někomu zase ne a nějak ho to nebere!Tak se mějte hezky a ještě jednou děkuji

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0