Autor Zpráva
Marve
Profil *
Ahoj,
nechci se tady ptát, jak si založit diskusní fórum. Už ho mám vytvořené. Jmenuje se iNetForum.
Řeším teď ale problém docela jiný - spojený se založením tohoto fóra. K tomu, aby diskuse začala "žít", potřebuji tam nalákat nějaké návštěvníky. Jak bych mohl něčeho takového docílit? Problém je, že tam potřebuji dostat, všechny, jakoby "naráz" aby mohli mezi sebou ihned začít komunikovat. Pokud jich tam přijde hodně, ale postupně, tak všichni odejdou, nebo´t bude fórum pořád prázdné. Doufám, že jsem se vyjádřil srozumitelně.
Filips
Profil
No moc srozumitelmné to není, ale chce to prostě reklamu ;-)
A nahnat několik desítek (stovek) lidí během oamžiku někam prostě opravdu nejde.
Nox
Profil
Já to docela chápu, chce aby mu fungovalo forum, začíná a nikdo tam není a když někoho naláká, ten se koukne - nebude nikdo s kým diskutovat a zmizí...takže ikdyž naláká 1000 lidí tak bude mít stejně 0

Popravdě pořádně nevím, jak na to...asi sám založit nějaká témata s obsahem, nad kterým by se dalo diskutovat...nebo nevim, odpověď na toto by mě taky zajímala
souki
Profil
Nebo vedle udělat miniwebík s články a diskusi od nich směrovat na forum
Filips
Profil
Nox
S tím založením témat to je dobrý nápad, to je asi jediné realizovatelné ;-)
Philber
Profil
zkus si tam nejdřív povídat sám se sebou, vytvářet otázky na časté témata (FAQ)
napsat odkazy všude tam kde se o tom tématu hodně mluví, takový malý reklamní tebou řízený spam...
naslibovat hory doly (administrační práva) a nalákat si někoho aby ti pomohl, protože na to jistě sám nestačíš... jakési moderátory, prostě najít někoho kdo se zajímá o totéž téma. Budeš muset hledat, nebo se poptat kamarádů kteří mají podobného koníčka, určitě jsou.
kontaktovat webové stránky s podobným tématem a vyměnit si bannery (reklama)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0