Autor Zpráva
Hurvinecek
Profil
Ahoj lidi mám takovej problém dal jsem si na web video tímhle tím kódem

<object classid="clsid:22D6F312-B0F6-11D0-94AB-0080C74C7E95">
<param name="src" value="soubor.mid">
Sem se vkládá varianta pro prohlížeče Netscape a další.
</object>

Ale nechce se mi to zapnout v prohlížeči mozilla jen v exploreru nevím co s tím mám dělat možná dělám chybu vždycky jenom
přepíšu to "soubor.mid" na název mýho videa:(:( prosím prosím help...
vydrus
Profil
Dneska to tu píšu už podruhé: http://latrine.dgx.cz/jak-spravne-vlozit-flash-do-stranky
Hurvinecek
Profil
No jo ale to nefunguje pokud je to video větší....A pokud je ve formátu avi

<object classid="clsid:22D6F312-B0F6-11D0-94AB-0080C74C7E95">
<param name="src" value="soubor.mid">
Sem se vkládá varianta pro prohlížeče Netscape a další.
</object>

přes tohle to jde ale nejede to v mozille tak mi teda poraď co s tím?
Hurvinecek
Profil
Jen chci dodat že nechci dávat na ten web video ve flashy ale v avi a má celkem dost asi něco kolem 600 MB jde mi to spustit v Exploreru ale mozilla protestuje:(
Hurvinecek
Profil
Lidíííí prosím pomoc potřebuju to moc nutně dělám to ve frontpage 2003 a už jsem to tam zkoušel dát aji v avi aji v divx ale pořád to nejede pomooooc....please.... Jo abych to ještě upřesnil mám Mozilu 3.0 tu uplně novou ale tím to asi těžko bude no a když tu stránku kterou jsem vytvořl zapnu v exploreru tak mi tam naskočí lišti o zobrazování zablokovaného obsahu tak to jenom potvrdím pak se mě to zeptá estli chci vážně zobrazovat zablokovaný obsah a v klídečku to najede:) Ale v mozille si myslím že bude problém právě s tím ale nevím jak to tam odblokovat nebo tak prosím help...Jo neviřešilo by to třeba kdybych vložil něco místo toho textu "Sem se vkládá varianta pro prohlížeče Netscape a další." ?
habendorf
Profil
600 MB avi na web? To jako vážně?
Hurvinecek
Profil
Jj to jako vážně třeba jak je to na koukej.xkrat.cz prostě jak jsem řekl ono to jede zkoušel jsem to aji na tom webu ale jenom v exploreru:( A nebo jak jinak to udělat aby to video prostě na tom webu jelo?
Mike8748
Profil
Hurvinecek
no pokud to chces udelat opravdu takhle divne, tak budes muset video prevest na format wmv, pak to mozna pujde

- prvni otazka ale je, co znamena ze to v mozille nejede? jak se to projevuje?

a mozna by nebylo od veci pouzit clsid pro novejsi verzi wmplayeru, treba pro 7 nebo 8 minimalne
Hurvinecek
Profil
No tak v exploreru se objeví normálně to videjko ale v mozile se objeví jen ta věta "Sem se vkládá varianta pro prohlížeče Netscape a další. " no a proč by to nešlo ve formátu divx? na tom webu koukej.xkrat.cz to tak je ale absolutně nevím jak to udělali:( Ale chtěl bych:) No a jak to mám udělat aby tam byla novější verze wmplayeru?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0