Autor Zpráva
zoufalá
Profil *
Mám takový problém. Na své stránce používám rámy. Na levo odkazy a na pravo text, ale když kliknu na nějaký odkaz, jeho text se mi zobrazí v levo místo v pravo. Co s tím?
FantomX1
Profil
Je to jednoduche. Proste musis dopisat do kazdeho odkazu na lavej strane v rame na lavej strane atribut target="%meno_praveho_ramu%" do kazdeho tagu <a href="stranka.htm" target="%meno_praveho_ramu%">. Meno praveho ramu si nastavovala pri definovani ramov s atributom name.
Target sposobi ze sa ti stranka otvori v tom okne na ktore odkazujes. Da sa to spravit aj vseobecne pre vsetky odkazy a to tym ze do hlavicky vpises <base target="%meno_ramu%" />. OKi? :)
zoufalá
Profil *
díky
Keny
Profil *
Ahoj lidi, prosím o pomoc,
Mám problém s Java menu a rámy: vždy když dam do kodu ono target tak mi to ukazuje chybu a když ji ignoruju, tak to stejně nejde, muže mi někdo prozradit zda to vubec jde mit v java (aplet animovany) menu s odkazama na druhej Frame? za radu moooc dekuju:)
ps: jde mi o změnu tohoto:<param name="m1i2" value="Hlavni menu, http://www.neco.info">
Leo
Profil
Proboha proc na menu applet? Leo
Keny
Profil *
re: Leo
no ja cekal ze se ptam na blbost, ale nechce se mi predelavat vse, chtel sem vymenit jen normalni menu za java :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0