Autor Zpráva
IMRO
Profil *
Pomozte mi prosim...

Ked robim cez html odkaz na live vysielanie radia.. a chcem aby sa mi toto nove okno otvorilo na pozadi tak ako to mam urobit???

Proste ciel ma byt taky ze kto tam pride tak klikne na hraj, spusti sa mu live vysielanie daneho radia, bez toho aby mu vyskocilo nejake okno alebo nieco podobne.. sice sa mu otvori nove okno ale on to ani nemusi zaregistrovat lebo zostane na tej stranke na ktorej je a okno s vysielanim radia bude na pozadi...

ak mi viete poradit tak piste na imrisek.tomas@zmail.sk
vopred dakujem...
vydrus
Profil
IMRO
ak mi viete poradit tak piste na imrisek.tomas@zmail.sk
Eště se budem obtěžovat :)

bez toho aby mu vyskocilo nejake okno
okno s vysielanim radia bude na pozadi...

Tak co teda vlastně chceš? Nemá ti vyskočit okno, ale má být další okno s vysíláním na pozadí.... ?-/
IMRO
Profil *
ano... ked niekto klikne na -hraj- tak sa na pozadi otvori okno... a bude mi hrat to radio..
IMRO
Profil *
alebo popripade by som to chcel tak ze ked niekto klikne na hraj tak sa mu to nove okno otvori len take male niekde v rohu..
vydrus
Profil
Co znamená "na pozadí"? Žádný okno, pokud vím, není na pozadí. Vyjádři se srozumitelně.
IMRO
Profil *
proste ked pouzivas operu alebo mozillu tak si mozes prepinat medzi oknami... a chcem aby okno mojej stranky zostalo aktyvne.. lebo teraz to mam tak ze ked kliknes na hraj tak sa otvori nove okno so strankou radia... a potom musis kliknut zase na okno s mojou strankou ked chces byt na nej a pocuvat pritom to radio.. a ja chcem aby sa mi to okno otvorilo ale bolo neaktivne, alebo ako sa tomu hovori ked na nom nemas prave kliknute...
IMRO
Profil *
to mas tak ze ked mas otvorene napriklad 2okna, tak to ktore je aktivne je vyrazne.. zvacsa je jasne modre... a to neaktivne okno, ktore si nepozeras je blede.. take nevyrazne... a to chcem aby sa mi otvorilo.. nevirazne a blede. neaktivne.. a aktivne bude okno s mojou strankou... a radio bude hrat...
IMRO
Profil *
neviem ako to mam povedat... vies co myslim???
vydrus
Profil
Už chápu. Ale proč by mělo být neaktivní? Vždyť uživatelé si rádi v tom popup okně třeba změní hlasitost nebo přečtou skutečnou url rádia, aby si to mohli dát k sobě do přehrávače....


Viz: http://poslouchej.net/alternativni-hudba-1-radia.html
IMRO
Profil *
to hej.. ved potom si na to mozu kliknut ked budu chcet ale chcem aby mali zobrazenu stale moju stranku a hudba z radia by im hrala akoby na pozadi stranky...
IMRO
Profil *
vies ako to mam spravit???
vydrus
Profil
to hej.. ved potom si na to mozu kliknut ked budu chcet ale chcem aby mali zobrazenu stale moju stranku a hudba z radia by im hrala akoby na pozadi stranky...

To lze možná i bez popup okna s JS, že uživatel klikne na odkaz a provede se spuštění toho rádia. V JS toho moc neumím, za mě to dělaj jiní :)
IMRO
Profil *
tak nemozes volakomu povedat ze ci by mi nepovedal ako to mam spravit?.. pls....
Nox
Profil
To co máš v Opeře/FF na mysli nebudou okna ale záložky

Přesunutí na pozadí provedeš pomocí window.focus() (mělo by to fungovat)

A o otvírání oken si přečti na jakpsatweb.cz a na intervalu
IMRO
Profil *
jj.. vdaka moc.. sak ja sa s tym uz volako pohram... :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0