Autor Zpráva
maaca
Profil *
Ahoj, chtel bych pozadat o radu. Mam web na kterem je table se tremi bunkami pod sebou. Prvni bunka ma obrazek na pozadi, druha bunka ma listu menu s odkazy a treti bunka ma iframe, kde se zobrazuji odkazovane stranky. Jak bych prosim docilil toho, aby se mi po kazdem kliknuti na odkaz v menu liste zmenilo pozadi prvni bunky spolu s obsahem iframe a pritom cela stranka zustala vychozi ( treba index.htm ) Dekuji vsem...
Icepoint
Profil
no tak aby se ti stranka zobrazila v iframe, tak to je odkaz <a href="stranka.htm" target="nazev_iframu">odkaz</a> no, aby se ti zmenil obrazek v ty treti bunce, na to bys potreboval javascript, to bez toho asi nepujde...
musis si udelat nejakou funkci, ktera ti zmeni ten obrazek a pak ji dat k tomu odkazu do paramentru onclick...
peta
Profil
maaca
jak? javascriptem nebo kazdou stranku i s menu udelat zvlast
Nestacilo by treba hover? Co mas vybrane oznacis nadpisem na strance. jakpsatweb - zdokonaleni odkazu
Ampér
Profil *
Mám podobný problém:

<td background="img/1-0.jpg" id="neco" width="91">&nbsp;</td>

<td background="img/2-0.jpg" width="177"><p id="mezera1">&nbsp;</p><p id="hlavni"><a href="#" class="pocit" onMouseOver="co sem napsat pro změnu pozadí v první buňce?'">>Vaše<br><span class="pocit">POCITY</span></a></p></td>


Jak docílím změny pozadí v první buňce? Jen prosím bez použití tagu DIV, ten si šetřím na jiné kravinky. Děkuji
Ampér
Profil *
Opravdu nikdo neví???
Ampér
Profil *
Už jsem to vyřešil:

.zluta1		{background-image: url("img/1-0.jpg")}
.zluta2		{background-image: url("img/1-1.jpg")}

----------------

<td id="obr0" class="zluta1" width="91">&nbsp;</td>
<td class="modra" width="177">
       <p id="mezera1">&nbsp;</p>
       <p id="hlavni"><a href="#" class="pocit" onmouseover="document.getElementById('obr0').className='zluta2'" 
onmouseout="document.getElementById('obr0').className='zluta1'">Vaše<b r><span class="pocit">POCITY</span></a></p></td>


Děkuji za rady!!!!!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0