Autor Zpráva
preca1
Profil
ahoj,

když chci upravit ňáký html dokument, kterej už je na webu, je lepší ho upravit na pc a pak nahradit stávající novym, nebo je lepší ho upravit na netu (používam webzdarma, kde na to je ňákej šmudla)? nebo je to úplně jedno?

dík
Timy
Profil
preca1
Lepší je to upravit u sebe, protože ti pak zůstane kopie, kdyby se náhodou něco potentovalo.
Dranel
Profil
preca1
Jedině doma. Všechny soubory totiž musíš mít jak na FTP, tak doma na disku. A nejlíp ještě zálohu jinde na disku. No a upravuj ty doma. Protože já to taky na začátku měl jen na FTP, něco jsem upravoval, spadl net a vše v háji.
preca1
Profil
ok, no já to takhle dělam i teď, prtž je to mnohem pohodlnější a hlavně to doma hned vidim, jak to vypadá. já to spíš myslel vzhledem k vyhledávačům, jestli jim nevadí ty nový verze. tak dík :)
Nox
Profil
Vyhledavače nijak nezjišťují odkud jsi uploadoval, z tohoto hlediska je to jedno
Spolehlivější a také imho propracovanější je správa mimo web, tzn. upravovat v pc
peta
Profil
preca1
vyhledava funguji tak, ze maji nastaveny nejaky cas, kdy si zkontroluji zmeny na tve strance. Nezalezi jim na tom, jak ta zmena nastala, zda to admin nahral z cd, ze zalohy nebo ty z webu, pres ftp. To je vubec nezajima, zkontroluji si datum modified nebo existenci.
preca1
Profil
Nox
peta
děkuji :-*

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0