Autor Zpráva
Kája
Profil *
Takže většina z vás si bude ťukat na čelo až to dočtete ale potřebuju pomoc !
Nejde mi udělat menu ..... Z toho návodu sem to nepochopil !
A ještě jak mám upravit "index"(tu stránku která se mi zobrazí po zadání adresy !!
Leo
To je asi stejny dotaz jak mam ridit auto, kdyz jsem ho v zivote nevidel :-) Bezte na www.jakpsatweb.cz a prectete si kupu materialu co tam Yuhu pro zacatecniky napsal, Leo
Šlaha
To je spíš jak řídit auto, když nevím, co auto je...
ax123
Nejde mi udelat menu je moc teoreticky dotaz, co konkretne Vam nejde? uvodni stranku pojmenujte napr. index.htm sranka musi splnovat zakladni pravidla html stranek
Klara
Profil *
Menu je v podstate řada odkazů (obvykle jeden pod druhým) které odkazují na další stránky tvého webu.
Pokud bude tvoje adresa např www.neco.wz.cz tak jako prvni se nacte stranka kterou si ulozis pod nazvem index.html. (a ukaze se to v prohližeci jako jako http://www.neco.wz.cz/index.html)
Pak si uloz dalsi stranky - treba jabka.html , hrusky.html, odkazy.html ... Menu budou tvorit odkazy na tyto stranky (tedy <a href="jabka.html">jabka</a> a pokracuj i s hruskami a odkazy....
Jirka-web
Profil *
No nevím nevím, aby jsem se přiznal, tak jsem taky měl takovou snahu, a žíkal jsem nejde mi napsat web, nějak mi to nefunguje, je to rozbité, atd. To je podle mě známka někoho kdo je líný (zhruba jako já ;-) )
No každopádně na stránkách www.jakpsatweb.cz je vše celkem super popsané. Doporučuji si začít číst začátek a věci zkoušet, nevymýšlet co by se mi hodilo, ale ten začátek je prostě důležitý i když ho nebudeč používat (což budeš). No potom by jsem si asi s někým sednul v hospodě (tedy s někým kdo umí psát web a to dobře a přehledně <jsem zvědav zda někoho takového najdeš>) a ten ti poradí jakou strukturu by jsi měl dodržovat atd. že je lepší používat css, než vče definovat na stránkách, no prostě dobré rady do začátku.
No a poto až vším tímto projdeš, tak třeba budeš mít problémi s pozicováním nebo tak a na to se tady ptej.
Václav
Profil *
kdo poradí....
v hlavní.htm mám tento odkaz,jde mě o pochopení jak nahrát novou verzi stránky hlavni.htm na server společně se stránkou, ve které je text. Bohužel to nechápu.Mám Easy Editor 2005

<a href="_private/main.htm" target="ram" class="odkaz">Úvodní strana</a><br>
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.