Autor Zpráva
el pav
Profil *
Mám problém s tím, že se nenačtou některé obrázky, kdy je jich na stránce větší množství.
Něco jako když se nenačtou v daném čase, který prohlížeč načítá tu stránku.
Neboť při aktualizaci stránky se zbytek obrázku donačte.
Neexistuje nějaký příkaz na to aby prohlížeč čekal na celé načtení stránky (pokud možno v základním jazyce HTLM a né v PHP a složitějších)???
jedná se o stránku sylmarokno.cz (dveře vnější/PVC)

Předem díky za rady.
blackjoker
mě se načítaj všechny
jrm
Udělej si ty obrázky kratší. Je jich na stránce dřevěných vnějších dveří přes 35 a každý má 30-40 kB, načítá se ti přes 1 MB (jestli počítám dobře). Při pomalejším připojení ti to pak udělá to, co popisuješ a musíš stránku obnovit pro plné načtení.
el pav
Profil *
no, na jedné stránce mám asi 30 obrázků o velikostech do 10kB a stejně se mi některé nenačtou, tak nevím???
jrm
Podívej se do nastavení prohlížeče. FF má např. volbu načíst obrázky automaticky, Opera volí obrázky všechny / z cache atd. Třeba máš něco nastavené chybně.
el pav
Profil *
dík, ale co když to mají nastaveno špatně i mojí uživatelé stránek
jrm
Zkuste použít tabulkový layout, obsah stránky je pak prý vykreslen až po načtení celé stránky.
http://www.owebu.cz/777-1455-Nacitani-obrazku

Uvádět šířku a výšku obrázku je nutnost, předejte tak situaci, kdy prohlížeč čeká na celkové načtení obrázku. Uvedete-li parametry width a height, umožníte prohlížeči vykreslovat stránku souběžně s načítáním obrázku.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: