Autor Zpráva
Nika
Profil *
Omlouvám se,ale zřejmě patřím mezi úplné amatéry... :(. Ráda bych kompletně změnila šablonu na svém blogu,ale vůbec se mi nedaří a já už si nevím rady :-(((. Budu vděčná za každou radu (jinak veškeré odkazy jde-li o tvorbu webu atp.jsem si už četla a...??? efekt nula :D)
blackjoker
Profil
chtělo by to upřesnit jaký blogovací systém používáš pak ti možná někdo pomůže
Nika
Profil *
blogovací systém? :-/ :D mno,pokud to chápu dobře... (omlouvám se,jsem tupá :)) Mám blog na libimseti.cz
peta
Profil
Nika
Mno, to ses :)
Kde? = libimseti.cz
Co presne se ti nedari?
Jak vypada ta sablona?
Nebo nejaky pouzitelny udaj?
Postup, jak problemu docilit?

Co tam mam ucet, tak jsem toto nevyuzil, nahral jsem si vlastni html stranky.
Ale tak zkusil jsem si ted jeden vytvorit.
- prvni se zadavaji obecne udaje
- pak se vybira sablona asi z 1000 ruznych nic moc
- nakonec se spusti editor stranky (v obecnych udajich byla vobla bud html nebo editor clanku)
Po ulozeni clanku jsem klikl na editace sablony. Jestli to chapu spravne, tak
<$nazev$> - pouzivaji jako znacku pro vlozeni nejakeho jejich bloku HTML kodu, napr <?BlogEncoding?>
Pokud tyhle znacky zachovas nebo si je premistis, kam chces, pak ostatni je css/html kod
</BlogBoxLastSpot> - to je opet nejaka jejich spesl znacka, kterou je treba zachovat, pripadne uvnitr teto znacky davat pozor, co a jak menis.
Idealne, kdyz si sablonu zkopirujes do wordu a totez udelas HTML kodem pak vysledne stranky. Tak se dozvis, ktere z techto specialnich nazvu se ztrati a jak se chova obsah uvnitr.
peta
Profil
teda ne do wordu, ale poznamkoveho bloku a vytisknes na papir, at to mas cele pred ocima. Tez se da pak do toho cmarat a zvyraznovat, skrtat a tak.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0