Autor Zpráva
Nith
Profil *
Poradí mi někdo jak nainstalovat češtinu do phpBB fóra? Zkoušel jsem smazat originální language (Aj) a nahradit ho češtinou ale nějak mi to nešlo?????
PeterBA
Profil
Netreba nič inštalovať... český balík stačí stiahnúť, nakopírovať do priečinka "language" a v admin sekcii nastaviť český jazyk, možnosť sa zobrazí automaticky po nakopírovaní...
Nith
Profil *
Díky, funguje to ale jen v normálním profilu to je jako že normální návštěvník má vše v češtině ale já jako admin po přihlášení ne, a to je pro mě v configu nejdůležitější nevíte někdo co stim????
PeterBA
Profil
Nastavenia jazykov sú v podstate dva typy:
1. Nastavenie pre neprihlásených (neregistrovaných)
2. Nastavenie pre prihlásených (registrovaných)

Predpokladám že ty máš v svojich nastavenia porofilu zadanú angličitinu a preto máš prihlásení všetko po anglicky. Choď v admin sekcii do vlastných nastavení profilu a zmeň si tam jazyk na český (+ uložiť). Každý zaregistrovaný si môžťe vybrať vlastný jazyk (ak to povolíš).
Nith
Profil *
Nastavenia jazykov sú v podstate dva typy:
1. Nastavenie pre neprihlásených (neregistrovaných)
2. Nastavenie pre prihlásených (registrovaných)

Predpokladám že ty máš v svojich nastavenia porofilu zadanú angličitinu a preto máš prihlásení všetko po anglicky. Choď v admin sekcii do vlastných nastavení profilu a zmeň si tam jazyk na český (+ uložiť). Každý zaregistrovaný si môžťe vybrať vlastný jazyk (ak to povolíš).


Díky moc, a asi poslední otázka, kde mám nastavit (zakázat) aby tam měl uživatel v profilu jen češtinu? Nešlo by to tim že bych smazal adresář s anglickym jazykem? Pak by to ani nebylo ve volbách???
PeterBA
Profil
Nainštaloval som si na localhoste phpbb aby som videl kde sa to mení... Trvalé nastavenie, zakázanie jazyka som nenašiel, ale:

Skúsil som vymazať celý priečinok "lang_english" v "language" a bez problémom mi to ide. Treba však mať vopred všade nastavenú čestinu, aby potom nevyhľadával angličtinu (- vypísal by chybu že mu chýbajú tie priečinky). Ak budeš mať všade češtinu (aj už u vytvorených užívateľov), tak môžeš vymazať spomínaný priečinok a všetko by malo fungovať. V prípade že máš pochybnosti si ten priečinok nemaž, len ho premiestni niekde inde a otestuj funkčnosť.

Veľa šťastia.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0