Autor Zpráva
Matej Gazda
Profil
Ahojte, Kedze som zaciatocnik, v tychto veciach chcel som si vytvorit stranku.. Ta vyzera celkom ok, podla mna, lenze prolem je v tom ze BOXY a ostatne veci funguju dobre iba v OPERE aj to len na localy, kedze dam na IC.CZ hosting je tam reklama aj tam to rozhadze...

Prosim, nejake dobre srdce, nech mi da nejaky kontakt a tam mi vysvetli co a ako... Prosim...
Měsíček
Profil
Tak to udělej s tou reklamou i na lokálu .. a budeš mít po problémech, nejlepší je si ji dát do rámce (<iframe>) třebas :) a příště .. co tak zvolit lepší nadpis?
Matej Gazda
Profil
Mesicek , nemozes mi s tym pomoct?:D Niekedy som mal tvoje ICQ ako Mim, ale odvtedy som ho stratil...:(( a teraz toho lutujem
Měsíček
Profil
ICQ je právě v letním spánku nechci ho budit, ale jestliže chceš pomoc tak pošli odkaz na funkční stránku, přilož někde obrázek jak chceš, aby to vypadalo a možná ti s tím někdo pomůže.
Matej Gazda
Profil
Prave ze teraz to je UPLNE rozhadzane... Len v opere nie, a ked to dam na IC.cZ tak sa to rozhadz este viac.. No pokusim sa to dat na IC.CZ dohromady a uvidite, co sa s tym da robit ^
quinux
Profil
Matej Gazda
Tak dej odkaz na to IC jinak ti nikdo nepomůže...
Matej Gazda
Profil
www.tvorime.yw.sk/mato/index.php

No, tu to mate, tie boxy sa daju urovnat len teraz na to nemam cas.. ale v MAXTHONE napriklad to je uplne rozhadzane teraz v MOZILLE a OPERE a v Exploreri ide normalne.. Podla vas, je to celkom pekna stranka nie?... To menu co starnka 1 2 3 4 5 6 ide len som nenahral vsetky subory, bo cez to FTP na ic . cz :( .... Co by na nej trebalo vylepsit / co by som nemal pouzivvat alebo co by osm mal urobit na nej este... Dakujem

~MG
Matej Gazda
Profil
Prosim Pomozet mi
Tomasds
Profil
Matej Gazda
Podla vas, je to celkom pekna stranka nie?

Nie.
Máš tam absolutně pozicované prvky, stylování v html, </html> uprostřed stránky, dvakrát <body>, spousta drsných chyb. Doporučuji vymyslet, o čem má web být, pak si najít nějakou free šablonu, která bude vyhovovat co do uspořádání a zároveň se ti bude líbit vzhledově a použít. Úpravám se nevyhneš a díky nim se leccos naučíš.
To co máš teď, je asi pod hranicí toho, aby se někomu chtělo ti konkrétně radit.
peta
Profil
Matej Gazda
Opera neni pouzitelna pro tvorbu webu, pokud s ni budes srovnavat jiny prohlizec. Vzdycky naopak, operu pouze jako doplnek.
Podle mne nejlepsi je si firefox.

Pokud to delas absolutnim pozicovanim, tak zakladem je:
html, body {margin:0; padding:0}
div.body {width:A;height:B;position:relative;}
<html>
<body>
<div class="body"> // body je jen oznaceni class, nazvy si to treba hlavni
</div>
a ted do toho muzes pozicovat absolutne, nejlepe na presne souradnice
div.top {width:C;height:D;position:absolute; top:0;left:0;}
div.menu {width:E;height:F;position:absolute; top:G;left:0;}
div.stred {width:E;height:F;position:absolute; top:H;left:I;}
<div class="body"> // body je jen oznaceni class, nazvy si to treba
. <div class="top"></div>
. <div class="menu"></div>
. <div class="stred"></div>
</div>


S IC.cz nemam zkusenosti, ale rekl bych, ze reklamu vepisuje pod tag body, takze by se strankou v tvem divu nemela hnout.
quinux
Profil
Matej Gazda
Kříží se ti tam tagy, máš tam několikrát <body>, <html> atd. Prostě zmatek, takže co mohu doporučit je přečíst si alespoň základy tvorby webu nebo použít na tvorbu nějaký WYSIWYG editor. S tímhle ti nikdo nepomůže, protože je to celý na přepsání.

peta
Opera neni pouzitelna pro tvorbu webu
Pro toho kdo to neumí, určitě ne...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0