Autor Zpráva
Matej Gazda
Profil
Ahojte,

Neviete mi poradit ohladom HTML - CSS serialov? Pripadne nejake E-Booky... Snazil som sa to ucit na JPW, ale pre mna je to dost tazke na citanie... Proste nie je to dobre vyditelne..:)
Měsíček
Profil
V Češtině sotva seženeš něco lepšího .. anglických materiálů - kvalitních je ovšem hodně.
Matej Gazda
Profil
A potreboval by som este nejakeho "ucitela" najlepsie po nejakom chatovom messengery... Lebo ja nad tym dlho rozmyslam a takto sa mi mrha cas, lepsie keby som sa niekoho spytal..:(
Taps
Profil
Matej Gazda
mrkni na http://www.knihykestazeni.cz/catalog/category/sec/4/page/0 třeba tam najdeš nějaké knížky co hledáš
Chuck
Profil
jestli tomu na jpw nerozumíš, tak je tu ještě polopate.jakpsatweb.cz
SuB_Z
Profil *
Pokial na JPW tomu nerozumies a nahodou ti to na polopatenepojde tak to rovno zabal lebo na JPW je to fakt dobre vysvetlene a vdakak JPW som dneska koder :)
peta
Profil
viz SuB_Z a Chuck
jakpsatweb.cz - css
jakpsatweb.cz - html
jakpsatweb.cz - html - html tahak
jakpsatweb.cz - polopate
css.interval.cz
interval.cz
root.cz
zive.cz
google.com serial html
google.com serial css
Zakladem jakekoliv prace v tomto oboru je umet pouzivat google. Neumis, pak marne tapes na foru a cekas na smilovani.
jjxxjj
Profil *
No když už jsme u těch návodu tak ja bych spíše potřeboval něco na Xhtml protože html není problém se naučit tam stačí znát jen ty značky a pár pravidel což už asi trochu umím a zbytek se dočtu na jakpsatweb ale nevím jak se naučit Xhtml co by jste mi doporučily?
Bubák
Profil
http://atd.havrlant.net/jak-na-dokonale-xhtml
www.webylon info ;-)

To zas bude flame.
jjxxjj
Profil *
Takže se naučit html a pak jen dodržovat nějaká pravidla Xhtml (z nichž některé jsem stejně dělal už i v html)
Chamurappi
Profil
Reaguji na jjxxjj:
Co si představuješ pod XHTML?
Jestli za XHTML mylně považuješ používání CSS, tak k němu najdeš dobré povídání také na JPW.
grimword
Profil
jakpsatwebu si velice vazim a casto mi pomaha, ale musim uznat ze kvuli sve obsahlosti a nekterym pokrocilejsim textum muze byt web pro zacatecnika nestravitelny, moc obsahly mozna i primo desivy, takze by jsem pro pochopeni zakladnich principu spis doporucil nejaky ebook pro zacinajici nebo polopate.jpw.cz, ke studovani samotneho JPW mi pripada, ze uzivatel musi mit uz nejakou inteligenci:) a schopnost hledat v obroskem mori textu, rad a navodu =)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0