Autor Zpráva
jakuba
Profil
vopred sa ospravedlnujem za duplikacnu temu ak sa to tu uz riesilo...

prosim o pomoc ... a prosim aby ste ma nevysmiali za lamacku otazku... thx
no... chcem sa spytat ako spravim vzhlad stranky ked nechcem pouzit ziadny free templat??? ci si ho urobim vo Photoshope (Phs) alebo ako?? lebo aj vo Phs sa daju vytvarat weby. alebo ako... ako spravim ten vzhlad?? ak sa to robi v tom Phs tak s akou koncovkov to mam ulozit?? lebo ak to ulozim ako jpg tak mi to ukaze ako obrazok v html editoru...nie??? ja som uplnalama v tomto ale chcem sa to vsetko naucit. uz som si prestudoval vas web ale aj tak nechapem ako urobim vzhlad stranky... prosim poradte mi...
ako html editor chcem pouzit NVU ak mi poradite nejaky iny tak budem rad..

Dakujem Vam za pomoc.
S pozdravom jakuba...
Nox
Profil
Nejdříve si uděláš vzhled v GIMPu/PhotoShopu/něčem podobném
A poukládáš si jednotlivé části (kromě toho co se dá udělat v html/css, to skryješ), nejlépe jako gif, jpg nebo png
Editor můžeš použít PSPad, je český, zdarma a kvalitní

Ke studiu si proji polopate.jakpsatweb.cz, jakpsatweb.cz a také se můžeš kouknout na zdrojový kód jiných stránek (nejlépe těch, co dělají weby)
jxj
Profil *
NVU bych nepoužíval protože pokud si nepletu nazev tak je to WYSIWING editor a ten kod není zrovna nejlepší.
Udělej to raději tak jak radí Nox sice ti to zabere více času ale vysledek bude o hoodně lepší.
panther
Profil
jakuba
uz som si prestudoval vas web ale aj tak nechapem ako urobim vzhlad stranky...
možná proto, že návod na tvrobu vzhledu není :o)

Musíš mít trochu talentu a představivosti. Bez těchto dvou věcí, které rozhodně nejsou vším, to určitě nepůjde.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0