Autor Zpráva
noobiesek
Profil
Caufko,

Slyšel jsem o mnoha e-shopech zdarma... ale vše se děla na vlastni domény že si jen stáhnu čistý e-shop
neexistuje něco kde si přimo vytvořim eshop a hotove pak ho jen upravuju přidavam zboži atp... _? chtěl bych to jen do začátku než si vydělam dostatek na svuj hosting a domenu a e-shop :)
jakubroz
Profil
jestli nemaš na domenu a hosting, tak nezačínej obchodovat.
Mike8748
Profil
noobiesek
takovy veci taky existujou, ale vyjdou nekolikrat drazsi nez domena+hosting
noobiesek
Profil
oki děkuji
peta
Profil
noobiesek
bez domeny free eshop nepojede (google.com eshop cms download). Leda najit eshop uz bezici, kde je mozne pridat stranku. Neco takove jsem videl, ale myslim, ze po prvnim mesici to bylo treba zaplatit.
souki
Profil
noobiesek
Takže ty chceš šetřit na eshopu, doméně i hostingu? To jsem na ten obchod zvědav :D
ultrapako
Profil
zkus www.byznysweb.cz a nebo si sežen nějaký levný hosting (nejradši zdarma) a tam si vytvoř vlastní e-shop
vertigo4
Profil
ultrapako
nebo si sežen nějaký levný hosting (nejradši zdarma) a tam si vytvoř vlastní e-shop
Na levném hostingu (či dokonce zdarma) rozjíždět e-shop je celkem sebevražda...
ultrapako
Profil
vertigo4
to jo zapoměl jsem doříct s povolením e-shopů
ultrapako
Profil
noobiesek
ale radši bych to nedělal
broukpytlik045
Profil
odpoved je www.eshop-zdarma.cz
Beruhska54
Profil *
Podívejte se taky na stránky OXID eShop. Je tam ke stažení zdarma v české verzi. Comunity Edition jako open-source software. Snadné nainstalování http://www.oxid-eshop.cz/ :)
ligh
Profil *
No nevim, zda e-shop bez domeny je spravne reseni. Vzdyt ho budes propagovat a budes ucit zakazniky k pravidelnym nakupum a smerovat je na domenu, ktera Ti nerika pane je hooodne velky risk. 250Kc za domenu snad obetujes, ne? Pak najdi nejaky webhosting zdarma a pokud chces extra setrit nasad na to nejaky e-shopovy system zdarma. Jak uz ale zminili nekteri prede mnou zdarma malokdy opravdu zdarma znamena a tento typ e-shopu se muze pekne prodrazit.
Ja osobne si treba koupil E-commerce PRO od webczech.cz tam je cena 2000Kc vcetne domeny a webhostingu a mas kompletni reseni i s ucetnictvim, skladem apod.
ligh
Profil *
Nejake info najdes :

Odkaz
nebo
Odkaz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0