Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
port selhal
blast3r
Profil
Trochu upresni, aky port a kde, co to vypisuje
Leo
Profil
Co to blabolite? Leo
Anonymní
Profil *
Uz jsem problem asi vyresil. Problem spocival pri prenosu dat v Total Commanderu, po nekolika minutach se mi vzdy napsalo PORT SELHAL, ted uz vim ze stacilo zaskrtnout PASSIVE. :-)
Charlie
Profil
No, tak priste piste rovnou k veci.
Leo
Profil
A nebo aspon nespolehat na telepatii, a napsat, ceho se to tyka :-) Leo
pajax
Profil *
chci si nahrát své nové stránky na wz.cz, přes total comander mi to jde (zaškrtnu si tam Použít pasivní režim přenosu (jako WWW browser), ale přes frontpage2000 ne. prohlidnul jsem vsechny ty jeho menu a nenasel jsem nic, co zaskrtnout, aby me to spojilo. porad to pise ze port selhal "500 LPRT not understood". Co mam dělat?
dík za rady
j_hajsl
Profil
Co mam dělat?

Použít TotalComandera ? .... :-), frontpage na wz.cz není podporovaný
pajax
Profil *
zdravicko
napsali mi: ".........se na ftp dostanete pouze pri pouziti aktivniho rezimu." ale co to je? ja nasel vyvetleni napr.:

*

pasívní režim — datové spojení navazuje rovněž klient. Při každém požadavku na vytvoření datového spojení server vybere pro klienta vhodný volný port a sdělí mu jej. Port pro navázání datového spojení se tedy dynamicky mění a nelze jej předem určit.

Zdrojový port přiděluje FTP klientovi operační systém a rovněž jej nelze předem určit
*

aktivní režim — datové spojení navazuje server na klienta. V tomto případě vybírá cílový port klient. Pro datové spojení v aktivním režimu server vždy používá zdrojový port 20.

Volba režimu závisí na klientovi (někteří klienti např. podporují pouze jeden režim nebo nemohou použít aktivní režim, protože zpětné navázání datového spojení je blokováno firewallem). FTP server by proto měl podporovat oba režimy.



ale, nevite o nejakym navodu, kde se vysvetluje, jak si aktivni rezim udelat??

pajax
pajax
Profil *
když ja jsem pripojenej mikrovlnou, tak musim byt taky za nejakou proxy, nebo muzu byt pripojenej k internetu primo??,( treba jako tenhle clovek http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=12&topic=4 18&page=0#1



tak jsem na tom uplne stejne? budto si tedy poridim fp2003, nebo budu ftp mit jen pres total commander?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0