Autor Zpráva
martin kiss
Profil
DOBRY DEN MŮŽETE MI PROSÍM PORADIT PŘI ZAPNUTÍ PC MI NASKOČÍ OUTLOCK CHTĚL BYCH HO NĚJAK VYPNOUT AT JSE MI PŘI STARTU PC NEOBJEVUJE OUTLOCK DĚKUJI ZA RADU
Tomasds
Profil
1. máš něco s klávesnicí, kup si novou
2. neexistuje software, který by se jmenoval outlock, máš buď outlook nebo outlook express
3. v nabídce Start/Programy si najdi Po spuštění a tam ten program přes pravou myš smaž. Jestli tam nebude, ozvi se
grimword
Profil
Start/Spustit/ 'msconfig' - vyskoci ti okno, zvolis zalozku "Po spusteni" a smazes Outlook
peta
Profil
Tomasds
1. proste napis, ze si ma vypnout capslock, jinak se s nim nebudes vybavovat
2. google.com outlock a hadej, co to naslo?
OutLock - Stahuj.cz
Outlock 2.0 RC1 for Microsoft Outlook
Myslim, ze stahuj.cz je dost duveryhodna na to, aby existenci neceho takoveho potvrzovalo.

martin kiss
viz Tomasds 3 , grimword
a nebo se proste podivej do nastaveni toho programu, pripadne nastaveni outlooku. Tam nekde bude volba Spustet pri startu. Vzdy je to peklo najit, v ruznych programech je to jinde, jinak se to jmenuje a nejlepsi je, kdyz ma ten program jeste rustinu, polstinu nebo jazyk, ktery nejde na windows precist nebo precist bez nainstalovaneho prislusneho kodovani.
Tomasds
Profil
ok, beru zpět, software s názvem "outlock" existuje. Nicméně jestli martin kiss měl na mysli toto, tak vypiju krabici vína z Lídla za 15 korun.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0