« 1 2
Autor Zpráva
Worky
Profil *
Tak sem zkusil jako počáteční word a zhruba sem si udělal kostru stránek, už sem se přihlásil na webzdarma a mám svoje stránky, jen by mě zajímalo jestli právě pomocí wordu jde vložit počítadlo návštěvníků. Když si zobrazím zdrojový kód, který vytváří word, jde mi z toho hlava kolem :-/
Acci
Profil
Worky
Word pro tvorbů webu vůbec nepoužívej, není tom editor stránek, i když osbahuje funkci uložit jako HTML
Worky
Profil *
ale vzhledem k jednoduchosti psaní mě přijde nejlepší na začátek. Protože nevím co bych měl používat jinýho, bez znalosti angličtiny a znaku htm a CSS
hetleke
Profil
OMG. Ked mas problem s anglictinou tak napr. ku Dreamweaveru exizstuje aj cestina.
WORD je to najhorsie co mozes pouzit.
Yuhů
Profil
Worky, nenech se rozhodit. Začátky jsou opravdu nechutně těžké. Já jsem stránky taky začínal psát ve Wordu. Nicméně Word je opravdu asi to nejhorší, co můžeš zkusit.

Skutečnost je naprosto smutná. Bezplatný wysiwyg editor, který bys na začátek potřeboval, prostě neexistuje. O tom, že by měl být česky, ani nemluvím. Vykašli se na rady všech, kdo ti říkají, aby ses ve FrontPage ani ve wysiwyg neučil, podle mě je to nejlepší cesta.

Existuje bezplatný wysiwyg editor, který se jmenuje NVU. Všichni na něj pějí ódy, ale mně připadá, že tvoří prachmizerný HTML kód, špatně podporuje styly apod. Určitě mnohem lepší je program FrontPage, ten má mnohem hezčí kód, moc hezky pracuje se styly, ovšem není zdarma. Asi nejlepší program je DreamWeaver, ten ale stojí asi 14 tisíc.

Na druhou stranu stejně časem přijdeš na to, že ani s nejlepším programem se neobejdeš bez znalosti HTML a CSS. Technologie zatím tak daleko nedospěla. V tuto chvíli jsme na tom stejně jako automobilismus v roce 1920 -- bez umění opravit řemen nebo kolo do cíle nedojedeš -- i když reklama tvrdí, že to jde.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0