Autor Zpráva
Ziky
Profil
Mám problém...
asi před rokem jsem si dělala stránky...a v pohodě.
Teď jsem je začala dělat celé znovu-na web to dávám kopírováním přes IE (jako před rokem) a i když pod složkou web mám stránku i obrázky tak se mi pod adresou objeví jen stránky bez obrázků...prostě jen prázdné okýnka. Něco dělám špatně a nemůžu přijít na to co.
Stránky dělám v kompozeru, předtím jsem používala Nvu.
Zkusí mi někdo poradit co můžu dělat špatně? Dík

Tak už jsem na to přišla, udělal mi to ten kompozer..hodil mi před obrázek nějaký tečky...mám za to že v Nvu to stopro nedělalo....to bych si pamatovala.
Měsíček
Profil
Co se tak vykašlat na NVU i na Kompozer? Ušetříš si takové záseky :)
peta
Profil
Ziky
viz Měsíček
Presel bych na textovy editor.

U mne to vypada tak, ze ve Faru si zkopiruji slozku na slozka.0 a ve slozce slozka provedu zmeny (textovym editorem, Far F4), otestuji a zkopiruji na web a do slozka.1 . Mam tak zalohu puvodniho ve slozka.0 a zalohu noveho.
Pokud provadim dalsi zmeny, provedu zmenu ve slozka a ulozim kopii do slozka.2 . (podobne, pokud menim pouze soubory)

Textovym editorem menim pouze HTML, coz ma za vyhodu, ze ti to zadny editor pri presouvani nezmeni, na rozdil od vselijakych Wys. editoru, ktere se snazi kopirovat cestu odkazu vzhledem k adresarum a obvykle u relativni cesty spatne. Treba v Plone mi to pridava ../ ../ ../ jak-kdy, jak-kde a v jakemkoliv mnozstvi, ikdyz mam postup vzdy stejny.
Ziky
Profil
dííík.....jo bylo to tím že to přidávalo ty tečky a lomítka...sem si toho všimla pozdě a ani mě to nenapadlo se na to koukat podruhý než jsem sem psala, ale pak někakou blbou náhodou když sem chtěla změnit jeden obrázek sem na to přišla a dávám si na to pozor

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0