Autor Zpráva
satan
Profil *
potřeboval bych poradit uplne od začatku jak si udelat stranky poradí nekdo?
vertigo4
Profil
Poradím rád.
satan
Profil *
ale řikam jako navod sem nepochopil nebo jako neco malo ale pak uplne vubec nic
vertigo4
Profil
satan
Co prosím? Tvému češtinu nějak nerozumím.
Jestli nechápeš to co je napsáno na Jak psát web, tak se raději do tvorby webu nepouštěj... ;-)
Miloš
Profil
ale řikam jako navod sem nepochopil nebo jako neco malo ale pak uplne vubec nic
To je česky? Nerozumím a odmítám si to překládat do lidštiny.
Pište s háčky a čárkami… Používejte větnou interpunkci.
DoubleThink
Profil *
Co je potřeba
* Mozek, to zaprvé.


Zde bude asi zakopán pes. satan patrně nevyhovuje první vstupní podmínce.
peta
Profil
satan
Zkus se zeptat konkretne.

Webove stranky, idealni postup je asi takovy:
- na disku si vytvorim stranky s obsahem
- zalozim si Free hosting (pro vyzkouseni) a pres FTP jednim z mnoha programu prekopiruji stranky na nej. Mam dobre zkusenosti s wz.cz, program Far manager pro FTP, nekteri jsou zvykli na bile okenka win Total commanderu
- po nahrani stranek si zkouknu vse, co jsem vytvoril, zda to chodi
- kdyz uz to mas vsechno osetrene, tak pro bohatsi z nas se vyplati koupit si vlastni hosting, ktery ma bonusy a tam nahrat stranky.

Vytvorit stranku u sebe je snadne.
- Pravym tlacitkem - soubor - novy - aaa.htm - ok
- Pravym tlacitkem na souborove ikone aaa.htm - editovat v programu... Vybrat Notepad / Poznamkovy blok
- Napises tam pak do bileho velkeho okenka
<html>
<body>
<h1>Nadpis</h1>
<p>muj prvni text</p>
</body>
<html>
- Menu - soubor - ulozit , ulozis a zavres poznamkovy blok nebo nechas otevreny pro dalsi upravy
- 2x levym na ikone pro aaa.htm a otevre se www prohlizec a zobrazi ti html stranku

Ktere teda presne nechapes, pripadne na jakpsatweb? Kdyz to popises, je mozne ten text pak napsat srozumitelneji, to neni problem pozadat o opraveni autora jpw.
kajaman
Profil
ideální rada pro satana!!! :-)
vydrus
Profil
kajaman
Radíš špatně kámo... Největší borci přece používají velmi kvalitní systém BLOG.CZ...
kajaman
Profil
vydrus

hrozně mě to mrzí! byl to jen pokus poradit schůdnou cestu :-)
peta
Profil
vydrus
ja bych to nevidel jako uplne spatne reseni.
Daji se v tom postavit stranky a pak si to muzes stranku po strance ulozit a prekopirovat kam chces. Je pravda, ze ty sablony a pod jsou uplne sileny, ale je to lepsi nez z wordu.
vydrus
Profil
peta
Hm. Tak to bych si radši stáhl šablonu a nakopal do WP, což dělám a jsem spokojen.
vertigo4
Profil
peta
A neříká se tomu náhodou krádež?
srigi
Profil
Hm. Tak to bych si radši stáhl šablonu a nakopal do WP, což dělám a jsem spokojen.

OMFG, snad nemyslis, ze hore uvedeny dokaze sprevadzkovat WP, alebo hocico co ma skratku RS, CMS.
vydrus
Profil
srigi
Pardón. To je jeho věc. Já jen uvedl další alternativu...
peta
Profil
vertigo4
kradez se rika tomu, kdyz to necha presne tak, jako je na blog.cz . Predpokladam, ze z toho vyuzije jen vzhled. A predpokladam, ze jako prvni stranky mu to pro zacatek vydrzi tak 2 roky, po te si najde lepsi reseni.
Jak jsi zacinal ty? Sehnal sis stranku, ktera se podobala tomu, co chces a zacal jsi ji kopirovat a upravovat.
Railbot
Profil
Jak jsi zacinal ty? Sehnal sis stranku, ktera se podobala tomu, co chces a zacal jsi ji kopirovat a upravovat.
Zřejmě jsi vyrůstal ve špatném prostředí. Tohle jsem nezažil a ani mi to nepřijde normální.
J
Profil *
satan
Možná přečíst stručnější "po lopatě": http://polopate.jakpsatweb.cz/index.php?page=jak
vertigo4
Profil
peta
viz Railbot...
kradez se rika tomu, kdyz to necha presne tak, jako je na blog.cz . Predpokladam, ze z toho vyuzije jen vzhled.
Takže když ukradnu karoserii auta, tak to vlastně není krádež, že? Meleš nesmysly.

Jak jsi zacinal ty? Sehnal sis stranku, ktera se podobala tomu, co chces a zacal jsi ji kopirovat a upravovat.
Ne tak jsem opravdu nezačínal. Začínal jsem syrovým html, kterému jsem postupně přidával css a grafiku.
Měsíček
Profil
"Takže když ukradnu karoserii auta, tak to vlastně není krádež, že? Meleš nesmysly. "

Co to má společného s prvním příspěvkem tohoto vlákna? :o) Petu nepředěláte, zbytečně se namáháš.
habendorf
Profil
Měsíček

Beztak je tu samý OT, takže už nic nezkazím:

Petu nepředěláte
Nauč se prosím skloňovat, peta jako pán, takže správně je "peta nepředěláte".
vertigo4
Profil
Dobře tedy, navrhuji smmmazání příspěvků 11, 13, 16, 17, 19...
Chamurappi
Profil
Reaguji na vertiga4:
Tohle vlákno je k ničemu celé. Promazání mu nepřidá na kráse.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0