Autor Zpráva
Eva
Profil *
Ahoj,
může mi někdo poradit? Pokouším se dostat svoje dílo na svoje stránky prostřednictvím Total commanderu, a ačkoli se vše tváří jako nahrané, stránky nejdou zobrazit. Zřejmě je to chybně nahraným souborem index.html a s tím si právě nevím rady. Vytvořila jsem normálně složku s tímto názvem, nahrála ji a evidentně to nestačí. Co to má být za soubor? A co má obsahovat? Je to snad nějaká startovací stránka, ale skutečně netuším, co má za význam. Zřejmě hodně veliký, když kvůli ní nic nefunguje. Poradí mi někdo, prosím?
Fred
Profil
Vytvořila jsem normálně složku s tímto názvem To není složka je to html stránka se jménem index.html. Kde se to nachází a jak se jmenuje nějaký ze souborů s koncovkou htm nebo html, který jsi tam nahrávala?
HeWeR
Profil
index.html ... nemá být v žádné složce. Normálně vytvoř index.php a dej ho do toho prvního adresáře (teď si nemůžu vzpomenout jak se mu říká). Prostě tam nahreh soubor s názvem index. Tento soubor se bude zobrazovat pokaždé, když někdo adresu tvé stránky: např. pokud bude mít stránka adresu http://ahoj.jak.se.mas.cz tak po napsani www.ahoj.jak.se.mas.cz se načte www.ahoj.jak.se.mas.cz/INDEX.html.
Eva
Profil *
Já právě ale nevím, JAK mám ten index vytvořit.... jinak jsem tam chtěla nahrát stránky, vytvořené ve wordu....
Leo
Profil
Proste nejakou stranku (webovou) ulozite jako index.htm, Leo
Eva
Profil *
Tak jsem to tak udělala, nahrála přes ftp a přesto stránky nejdou zobrazit.... už fakt nevím, co s tím...
Leo
Profil
Co to znamena NEJDOU zobrazit? Leo
Eva
Profil *
Píše mi to:
Nemáte oprávnění prohlížet tuto stránku
Eva
Profil *
Tak teď už to píše, že stránku nelze najít...
Leo
Profil
A co zadavate do prohlizece za adresu? Leo
Eva
Profil *
UŽ TO JDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ DÍKY!!!!!
rOMIK
Profil
a co takhle zkusit tu stranku, co mas vytvorenou jako uvodni a mas nahranou na webu, primo na webu prejmenovat z neco.html na index.html?
Leo
Profil
rOMIK

Precti si celou diskusi, nez na neco odpovis :-) Uz to vyresila, Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0