Autor Zpráva
gui
Profil *
Je lepší mít na webuzdarma více stránek(s vlastní adresou) s podobným obsahem nebo všechny stránky aplikovat do jedné?
vydrus
Profil
gui
Já bych si zvolil druhou možnost, ale ne na WZ.
Dranel
Profil
gui
Píše se „na webzdarma“, jelikož je to název společnosti. K tvému dotazu: volil bych spíše jednu stránku se střídmým a vystihujícím článkem, jelikož lidé neradi čtou. Čím méně tam toho bude, tím lépe, jelikož vyniknout podstatné věci.
Chamurappi
Profil
Reaguji na gui:
Na tak obecný dotaz nejde nijak jednoznačně odpovědět. Nevím, jestli jsem ho správně pochopil. Co si představuješ pod „všechny stránky použít do jedné“?
Bubák
Profil
Yuhů někde píše (bohužel nemůžu najít zdroj), že čtenáři nemají rádi dlouhé články, přes několik obrazovek (asi jsem výjimka). Vhodnější je dlouhý text rozčlenit do několika menších samostarných článků.
Mám odpozorováno, že čtenáři si raději přečtou několik kratších článků propojených odazy, než totéž v jedné dlouhé "nudli", a ani kotvy to nezachrání.

Tolik obecná odpověď, ale závisí i na konkrétním případu, viz výše Chamurappi.
Mistr
Profil
Bubák
někde píše (bohužel nemůžu najít zdroj)
http://www.jakpsatweb.cz/jak-psat.html#psychologie - je to ono? :-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Bubáka:
Teď jsem trochu hledal a našel jsem, že Yuhů někde píše: „Musí být dlouhý aspoň 15 cm, aby se dal vzít do ruky, ideálně dvacet.“ — takže skutečně závisí na konkrétním případu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0