Autor Zpráva
Watchick
Profil
Zdravím, průměrně ovládám PHP a průběřně se ho učím dál a dál, ale zajímalo by mě, které programovací jazyky podle vás mají budoucnost, a proč si myslíte, že PHP brzy končí?
Timy
Profil
Watchick
Proč si myslíš, že si myslíme, že PHP brzy skončí?

…které programovací jazyky podle vás mají budoucnost…
Serverové nebo obecně?
ninja
Profil
A my si myslime, ze PHP brzo skonci?

Rekl bych ze dale bude existovat vice jazyku, neni problem jich na serveru hostovat vice. SPise bude zalezet na znalostech konkretnich hotovych reseni (CMS, ERP) a jejich uprav pro konkretni nasazeni. Take cim dal tim vic narusta dulezitost vymeny dat mezi aplikacemi/servery.
Měsíček
Profil
Já si myslím, že PHP se bude ještě hodně dlouho držet ;)

"které programovací jazyky podle vás mají budoucnost,"

C++ a Java
yFang
Profil
Budoucnost má prý také Python.
kletely
Profil
Watchick
proč si myslíte, že PHP brzy končí?
To maš odkial?
které programovací jazyky podle vás mají budoucnost
Ako povedal už Měsíček tak rozhodne sú C++ a Java.
habendorf
Profil
co má budoucnost?

Budoucnost patří alumimiu ;o)

Proč by php mělo brzy končit?
Watchick
Profil
To je zajímavý, nikde jsem diskuzi jako tuhle neviděl, ale už jsem se několikrát setkal s názorem, že php dophpkovalo, třeba tady...
OK, takže C++ a Java, to jsou norm. jazkyky ne? a webové?
Měsíček
Profil
Jen z reákce kvelbika usuzuješ, že je s PHP ámen? :) .. nevěř tomu.
Měsíček
Profil
"a webové?"

Ze značkovacích HTML5.
Tomasds
Profil
Watchick
To co je zrovna tam napsáno, je takový nesmysl, že na to zareagoval jen Dranel, jinak to nikomu za komentář nestálo.

PHP se používá a ještě dlouho se používat bude. Ne že by nebylo nic jiného, ale php rozhodně není něco, co by bylo na ústupu, nebo to mělo "brzo skončit".
mirag3
Profil
podla mna ma buducnost c# ale to je skoro to iste ako C++ :)
Měsíček
Profil
"podla mna ma buducnost c# ale to je skoro to iste ako C++ :)"

Až na jeden detail, že C# můžeš použít jen na Windows .. C++ i na jiných OS a to je myslím jeho výhoda.
DJ Miky
Profil
C# můžeš použít jen na Windows

Opravdu?
Měsíček
Profil
Wow :) pro mě novinka.
srigi
Profil
DJ Miky
Sam si zodpovedz ci by si si ako vyvojar .NET vybral plateny hosting za 600,- s MONO alebo za 1200,- s .NET
DJ Miky
Profil
srigi
Proti tomu nic nemám. Jen vyvracím Měsíčkovi jeho tvrzení. Jde to. To, že to má své nevýhody, už je irelevantní.
warman
Profil
http://www.mono-project.com/Main_Page --> blbost, nebude to fungovat, nemuze to fungovat. mozna na nejaky testovani a nebo jednodussi programy v poho, ale jakmile bude neco vetsiho, tak se to zpomali nehorazne dle me. a navic vsude o tom pisou, ze je to k nicemu :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0