Autor Zpráva
Rajce
Profil
Zdravím,
doposud jsem veškeré stránky publikoval na Webzdarma.cz, ale teď dělám projekt, který chci mít bez reklamy. Zaregistroval jsem si tedy na PIPNI.CZ doménu, zplatil, doména je aktivní, stránky mám u sebe v PC připravené, ale nevím jak se přihlásit na FTP :-( (Mohl by mi někdo poradit kde zjistím ty správné údaje (hlavně hostitelskou adresu) nejlépe pro TC? Nebo co dělám ještš blbě?
THX
Gekon
Profil
Ty údaje by ti měly přijít na mail. Každopádně si myslím, kdyby sis radši ušetřil pár korun měsíčně a zaplatil si pořádný hosting, protože na freehostingu od pipni jsem byl rok a bylo to naprosto příšerné. Nulová podpora (nečekaně, když je to zadarmo), časté výpadky... Hrůza, běs i děs.
Rajce
Profil
No...údaje mi nějaké mailem přišly, ale to bylo tak akorát uživatelské jméno a heslo pro přihlášení na FORPSI.COM :-( .... pro FTP jsem tam nic nenašel... teda předpokládám že to jméno a heslo je i pro FTP použitelné, takže hlavní vada bude asi ta, že nikde nemám adresu FTP na kterou bych se s tím měl přihlásit.

Já bych si připlatil, ale aby to bylo "zdarma" je požadavek přímo zadavatele stránek ;-) Je mi jasné že při free se nemohu dočkat nějaké podpory, proto jsem se opbrátil na uživatele sem a né přímo na PIPNI :-(

Je také možné, že jsem zrovna narazil na jeden z výpadků, budu to furt zkoušet se tam nějak přihlásit :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0